reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Powiem Wam, że nie nadążam... raz mi zimno, dreszcze i się trzęsę, a raz duszno i gorąco... wczoraj czułam się dziwnie, bo wszyscy na krótki rękaw, a ja marzłam w bluzie🥶 nie wiem czy to normalne... W poprzednich ciążach tak nie miałam 🤷‍♀️
Też wczoraj mi tak zimno było, a ręce jakie lodowate miałam.
 
reklama
Dziewczyny byłam ostatnio u teściowej. Tam mi zaśmierdziało padliną na samym wejściu. Myślałam że coś gotowała, ale nie. Te wyczulone zapachy w ciąży to masakra
Oj tak, ja ledwo na katkę schodową mogę wyjść, mimo że niby nie śmierdzi, ale dla mnie cuchnie...
To samo w sklepach🤢
Albo już wczoraj w kościele to dramat. Perfumy, płyny do prania...🤮

Też wczoraj mi tak zimno było, a ręce jakie lodowate miałam.
O właśnie, ja też. Może to ciśnienie czy coś🤷‍♀️
 
Powiem Wam, że nie nadążam... raz mi zimno, dreszcze i się trzęsę, a raz duszno i gorąco... wczoraj czułam się dziwnie, bo wszyscy na krótki rękaw, a ja marzłam w bluzie🥶 nie wiem czy to normalne... W poprzednich ciążach tak nie miałam 🤷‍♀️
Ja mam stopy jak lód. Potrafię w upalne dni chodzić w 2 parach skarpet 😬 i też wcześniej tak nie miała, raczej było mi gorąco a w tej ciąży jest mi może nie tyle zimno co chłodno. Wczoraj wszyscy uciekali ze słońca, a stałam i było mi przyjemnie. Mam też problem z prysznicem, zawsze chłodny brałam teraz nie dam rady. Mam nadzieję że to przejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Powiem Wam, że nie nadążam... raz mi zimno, dreszcze i się trzęsę, a raz duszno i gorąco... wczoraj czułam się dziwnie, bo wszyscy na krótki rękaw, a ja marzłam w bluzie🥶 nie wiem czy to normalne... W poprzednich ciążach tak nie miałam 🤷‍♀️
Mam to samo jak udezy mnie goraco to cala spocona jestem a za chwile zimno ze w swetrach chodze i skarpetkach. Na noc to samo klade sie w skatpetkach bo mi strasznie zimno a w nocy spie na poscieli bo tak mi goraco. W poprzedniej bylo mi caly czas goraco
 
Mi z tym wątkiem obojętne, ale wiem że i w 10 tyg potrafią dołączać dziewczyny spoza kresek. Wtedy jest mniej zachodu jak się jeszcze chwilę poczeka. A może już nikt nie dołączy 😅.
A to musi zrobić osoba która założyła ten wątek? Ja się nie znam totalnie na tym. Zrobię co każecie 😁.
 
Mi też tak zimno... dłonie stopy jak lody albo takie napady dreszczy. Ale lepiej zimno niż gorąco, bo z gorącem organizm sam sobie nie radzi, a ogrzać tam gdzie trzeba od środka to potrafi:).
 
Oj tak, ja ledwo na katkę schodową mogę wyjść, mimo że niby nie śmierdzi, ale dla mnie cuchnie...
To samo w sklepach🤢
Albo już wczoraj w kościele to dramat. Perfumy, płyny do prania...🤮


O właśnie, ja też. Może to ciśnienie czy coś🤷‍♀️
Jejku... ja już tak miałam z 2 tyg temu w kościele. Na zmianę dosłownie co kilka sekund czułam inne perfumy ludzi dookola. No myślałam że zwariuje.
 
Mi z tym wątkiem obojętne, ale wiem że i w 10 tyg potrafią dołączać dziewczyny spoza kresek. Wtedy jest mniej zachodu jak się jeszcze chwilę poczeka. A może już nikt nie dołączy 😅.
A to musi zrobić osoba która założyła ten wątek? Ja się nie znam totalnie na tym. Zrobię co każecie 😁.
Chyba może dowolna osoba, po prostu zakłada nowy, prywatny wątek 🤔
 
To trzeba nas wszystkie spisać i poprosić. Może któraś jest chętna do ogarnięcia tego? Ja niestety nie zawsze mam czas a i jakoś ciężko mi wciąż wybiegać w przyszłość z moją historią.
 
reklama
Do góry