reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

A ja za to na spacery chodze codziennie i to po kilka razy lepiej sie czuje na dworze . W domu mam mdłości i co chwile mysle czy wszystko jest dobrze . A na podwórku to co chwile cos do roboty znajde 🙂
Też szukam sobie zajęcia. Jak dotychczas byłam dość spokojna, tak obecnie na myśl o prenatalnych chce mi się wymiotować dosłownie i w przenosni, że coś może być nie tak. Szczególnie że w poprzedniej ciazy mieliśmy wadę genetyczna, a stale mam przed oczami zapis na skierowaniu że wysokie ryzyko wad w związku z historia medyczna.
Ja dziś byłam w pracy pierwszy raz od miesiąca, jestem 10+5 i pierwszy raz ktoś zwrócił uwagę na mój brzuch, widziałam że koleżanki się przyglądały, padło z 4 razy pytanie co u mnie nowego, ale narazie idę w zaparte i do czerwca się do niczego w robocie nie przyznaje 🫣🤣 Z przodu jeszcze nic zupełnie nie widać, ale jak stanę bokiem w samej bluzce to już przyjaciółka mówi że widać mały ale charakterystyczny brzuszek.
 
reklama
Jesteśmy tu od tego by się wspierać, w tych dobrych momentach i tych złych. Wiedz że możesz liczyć na wsparcie i jeśli tylko czujesz potrzebę, to wygadaj się śmiało.
Mam nadzieję że wejdziesz niebawem na stabilny grunt ✊🏻❤️
Następną wizytę mam dopiero 3.06, ale na czwartek położna zaproponowała "podgląd" przez powłoki brzuszne. Nie wiem czy już będzie coś widać przez brzuch, ale jeśli nie, to umowie się do moje lekarza na przyszły tydzień. Dwa tygodnie wcześniej niż kazał, ale co tam. Nie wytrzymam do tego 3.06...
 
No wlasnie powiedzcie mi dziewczynki, jak tam wasze brzuszki? Kurcze ja to chodzę ciągle głodna, co dwie godziny tak mnie ssie, że nie wyrabiam i przez to też brzuch jakbym była w 5 miesiącu 😅ale na szczęście tylko wieczorami😅u mnie to dopiero 7.2..jakoś tak wolno leci ten czas, a wydaje mi się że już tak dawno rozbiłam ten test
 
No wlasnie powiedzcie mi dziewczynki, jak tam wasze brzuszki? Kurcze ja to chodzę ciągle głodna, co dwie godziny tak mnie ssie, że nie wyrabiam i przez to też brzuch jakbym była w 5 miesiącu 😅ale na szczęście tylko wieczorami😅u mnie to dopiero 7.2..jakoś tak wolno leci ten czas, a wydaje mi się że już tak dawno rozbiłam ten test
Ja mam już brzuszek… spożywczy 🤣
 
Jestem obecnie w 10t6d i jak wcześniej czułam się dobrze nic mi nie dokuczało tak teraz się zaczęło, ciągle mdłości na jedzenie patrzeć się nie mogę, jedyne co mi wchodzi to smothie, i od kilku dni bardzo przeszkadzają mi zapachy, nie ważne jakie czy to zapach pizzy czy perfumy od razu wymioty
 
reklama
Do góry