reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Kolejność przypadkowa 😉
@PasiastyOgon
@Chce_byc_mama_wielu
@Patrycja1995
@Yenna011
@blanny
@Emimi
@Maris01
@Serio
@paulinawts
@Marzenaaa12
@morticia_adams
@thepaszkov
@Monika_92
@klaudiaad
@Rosallie
@Ewe86
@Emotional89
Wymienione kobietki proszę o kciukasa i to będzie oznaczało potwierdzenie chcecie być na nowym, prywatnym wątku ☺️ wymienione zostały te które najwięcej się udzielają (chcemy żeby wątek tętnił życiem ☺️). Jeśli którąś pominęłam, to zgłaszać się - dopisze 😉


Mam jeszcze wypisane dziewczyny które odezwały się na forum raz czy tam dwa razy i teraz milczą. Jest sen jej wywoływać?
Poproszę również o zapisanie mnie, mało się udielam bo od rana w pracy a po obiedzie jestem senna, mam nadzieję że niedługo będę mogła być bardziej aktywna 😉
 
Kurde kupiłam synowi garnitur bo na ten ślub i komunie idziemy niby na 122 przez allegro a przysłali chyba z 2 rozmiary większy garniturek 😐
 
Kolejność przypadkowa 😉
@PasiastyOgon
@Chce_byc_mama_wielu
@Patrycja1995
@Yenna011
@blanny
@Emimi
@Maris01
@Serio
@paulinawts
@Marzenaaa12
@morticia_adams
@thepaszkov
@Monika_92
@klaudiaad
@Rosallie
@Ewe86
@Emotional89
Wymienione kobietki proszę o kciukasa i to będzie oznaczało potwierdzenie chcecie być na nowym, prywatnym wątku ☺️ wymienione zostały te które najwięcej się udzielają (chcemy żeby wątek tętnił życiem ☺️). Jeśli którąś pominęłam, to zgłaszać się - dopisze 😉


Mam jeszcze wypisane dziewczyny które odezwały się na forum raz czy tam dwa razy i teraz milczą. Jest sen jej wywoływać?
👍 Też proszę o dodanie tylko nie wiem czy jakieś zaproszenie muszę dostać czy coś tam akceptować 🙂
 
No wlasnie powiedzcie mi dziewczynki, jak tam wasze brzuszki? Kurcze ja to chodzę ciągle głodna, co dwie godziny tak mnie ssie, że nie wyrabiam i przez to też brzuch jakbym była w 5 miesiącu 😅ale na szczęście tylko wieczorami😅u mnie to dopiero 7.2..jakoś tak wolno leci ten czas, a wydaje mi się że już tak dawno rozbiłam ten test
Ja za to bym musiała więcej jeść. Wagę mam 47 kg przy 158 cm, niby wzrost niski ale za chudo wyglądam stanowczo. W ciuchy zaopatruje się w dziale dziecięcym. Przez te mdłości apetyt mam mniejszy, ale staram się jeść i to już coś.
 
No wlasnie powiedzcie mi dziewczynki, jak tam wasze brzuszki? Kurcze ja to chodzę ciągle głodna, co dwie godziny tak mnie ssie, że nie wyrabiam i przez to też brzuch jakbym była w 5 miesiącu 😅ale na szczęście tylko wieczorami😅u mnie to dopiero 7.2..jakoś tak wolno leci ten czas, a wydaje mi się że już tak dawno rozbiłam ten test
U mnie narazie brzuszka brak .ale glodna tez co chwile jestem ale niewiem co jesc bo na nic smaka niemam
 
Uwierz mi że nie będzie spokojniej, zobaczysz jaka będzie histeria jak przez kilka godzin nie poczujesz ruchów bo maluch się inaczej ułożył, ja to się teraz zastanawiam żeby może kupić detektor tetna płodu
Ja w poprzedniej ciazy kupiłam siebie detektor tętna i chodz mam duzo kg za duzo to już od 11 tygodnia slychalam bicia serduszka co mnie bardzo uspokajało . I teraz tez byle do 11 tygodnia i bede szukać
 
reklama
Do góry