reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Właśnie pikantne/kwaśne rzeczy pomagają🤔
Dzisiaj rano poszłam pod prysznic, na czczo i to był bląd🫣🤢 odruch wymiotny i plucie śliną na pusty żołądek to tragedia...
Dziwne upodobania, ale w sumie w pierwszej ciąży wszystko mi smakowało co przed raczej nie jadłam.
Miałam dziś poślizg ze śniadaniem i zaczęłam się czuć źle, ale miałam jeszcze do dokończenia kilka rzeczy. Miałam ochotę na bułe z pasztetem (aktualnie to mi najbardziej smakuje) i jak otworzyłam pasztet, to zrobiło mi się mega niedobrze aż mnie cofnęło. Na szczęście weszła jak złoto i wszystko minęło 🙂
 
Dziwne upodobania, ale w sumie w pierwszej ciąży wszystko mi smakowało co przed raczej nie jadłam.
Miałam dziś poślizg ze śniadaniem i zaczęłam się czuć źle, ale miałam jeszcze do dokończenia kilka rzeczy. Miałam ochotę na bułe z pasztetem (aktualnie to mi najbardziej smakuje) i jak otworzyłam pasztet, to zrobiło mi się mega niedobrze aż mnie cofnęło. Na szczęście weszła jak złoto i wszystko minęło 🙂
W sumie pasztetem z chrzanem bym nie pogardziła😅
 
Dzisiaj mam 11+4 według aplikacji i ostatniej miesiączki. Pappe pobiorą mi po USG.

I tak też zostało umówione przez klinikę :)
O czyli ja mam podobnie umówione. Dobrze bo już się bałam, że to za wcześnie. I dobrze rozumiem, że krew na Pappe będziesz miała również dziś pobieraną tak?
 
reklama
Mam nadzieję, że wszystko będzie ok :) ciekawe czy jest szansa że poznam płeć, nawet nie na 100% ale tak chociaż wstępnie :)
 
Do góry