reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Gdy 11 lat temu szłam na każdą kolejną wizytę do lekarza to w podskokach. Po prostu czułam, że wszystko jest ok i to była szansa na zobaczenie maluszka. Teraz każda wizyta to katorga, stres i trzymanie kciuków, żeby nadal dziecko żyło….
Nie bez powodów miałam złe przeczucie. Nie ma postępu we wzroście, serduszko słabiutko bije… 28.05 kolejna wizyta, ale to bardziej tylko po skierowanie do szpitala. Więc zamykam czarną listę niepowodzeń, bardzo chciałam z Wami zostać jeszcze dłużej niż do grudnia! Bądźcie zdrowe i Wasze dzieciaczki również. Ja idę sobie po cichutku popłakać…
No nie 😭
Trzymaj się ❤️👐🏻
 
reklama
A co do prenatalnych, bo ktoś tu napisał, że to statystyka i nie warto robić. Nieprawda. Statystyka jest BIOCHEMIA i jak ktoś nie chce robić, nie chce za nią dopłacać, to uważam, że nie musi robić. Jego wybór.
Ale same badania prenatalne, czyli USG I trymestru, jest meeega ważne i jak ktoś go nie robi, bo nie wiem, nie chce mu się, no to mega słabo. 🤦🏻‍♀️ Przecież to mega ważne, żeby dziecko zostało odpowiednio pomierzone, znaleziona kość nosowa, zmierzony fałd na karku. To jest mega istotne. Tak samo jak USG II trymestru, kiedy dokładnie oglądane jest serce.
To nie jest statystyka, to jest faktycznie badanie konkretnego dziecka.
 
A co do prenatalnych, bo ktoś tu napisał, że to statystyka i nie warto robić. Nieprawda. Statystyka jest BIOCHEMIA i jak ktoś nie chce robić, nie chce za nią dopłacać, to uważam, że nie musi robić. Jego wybór.
Ale same badania prenatalne, czyli USG I trymestru, jest meeega ważne i jak ktoś go nie robi, bo nie wiem, nie chce mu się, no to mega słabo. 🤦🏻‍♀️ Przecież to mega ważne, żeby dziecko zostało odpowiednio pomierzone, znaleziona kość nosowa, zmierzony fałd na karku. To jest mega istotne. Tak samo jak USG II trymestru, kiedy dokładnie oglądane jest serce.
To nie jest statystyka, to jest faktycznie badanie konkretnego dziecka.
No właśnie ja miałam z najstarsza źle usg :( ale myślę, że teraz będzie dobrze :)
 
Gdy 11 lat temu szłam na każdą kolejną wizytę do lekarza to w podskokach. Po prostu czułam, że wszystko jest ok i to była szansa na zobaczenie maluszka. Teraz każda wizyta to katorga, stres i trzymanie kciuków, żeby nadal dziecko żyło….
Nie bez powodów miałam złe przeczucie. Nie ma postępu we wzroście, serduszko słabiutko bije… 28.05 kolejna wizyta, ale to bardziej tylko po skierowanie do szpitala. Więc zamykam czarną listę niepowodzeń, bardzo chciałam z Wami zostać jeszcze dłużej niż do grudnia! Bądźcie zdrowe i Wasze dzieciaczki również. Ja idę sobie po cichutku popłakać…
Mam nadzieję na to, że maleństwo da jednak radę i wszystko będzie dobrze ❤️
 
Dziewczyny, wczoraj wieczorem tuż przed snem zaczęłam krawić. Dosłownie tak jakbym okres dostała. Ale póki co był to jednorazowy incydent, bo w nocy i rano już nie krwawiłam. Wieczorem mam wizytę u ginekologa i zobaczymy co powie.
Mam nadzieję że z maleństwem wszystko będzie dobrze i to może jakiś krwiak czy coś w tym stylu
 
Umowilam sie jednak dzis na 18:30 do lekarza zobaczymy co powie.

Wiem ze mogę jechac na ip ale mam zle doświadczenie i wolę szukac prywatnie pomocy . Mam nadzieje ze wszystko z dzidzia dobrze.
Chodz plamienia nie wspominam dobrze bo w 3 ciąży okazalo sie ze juz po wszystkim.. a tylko plamilam
 
Umowilam sie jednak dzis na 18:30 do lekarza zobaczymy co powie.

Wiem ze mogę jechac na ip ale mam zle doświadczenie i wolę szukac prywatnie pomocy . Mam nadzieje ze wszystko z dzidzia dobrze.
Chodz plamienia nie wspominam dobrze bo w 3 ciąży okazalo sie ze juz po wszystkim.. a tylko plamilam
Dobrze że szybko reagujesz. Niech lekarz wszystko dokładnie sprawdzi. Postaraj się nie stresować, bo wiadomo to źle wpływa na dzieciątko
 
reklama
Do góry