reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Dziewczyny myślicie, że duży stres może mieć rzeczywiście jakiś wpływ na prawidłowy rozwój ciąży?
W ostatnim czasie u mnie w pracy jest tragedia, nie mogę spać po nocach, chyba z tą ciążą trafiłam na najgorszy moment w firmie. I jeszcze się dodatkowo nakręcam, że może to szkodzić dziecku przez co jeszcze bardziej się stresuję 😵‍💫
Stres ma ogólnie negatywny wpływ na zdrowie. Ja przez mobing w pracy miałam mega stres, starania o dziecko nie wychodziły przez to, zmęczenie psychiczne, apetytu nie miałam, po nocach nie mogłam spać jak szłam na rano a jak na popołudnie to nie mogłam z nerwów przełknąć obiadu. Ogólnie była tragedia. Jeśli w pracy nie wiedzą o ciąży to lepiej żeby się dowiedzieli, jako pracownica w ciąży masz swoje prawa, musisz dbać o zdrowie swoje i maluszka a nie się teraz praca przejmować. Może warto przemyśleć l4?
 
reklama
Ja dziewczyny nie mogę patrzeć na mięso, nawet na mojego ukochanego łososia. Wprost uwielbiam łososia takiego wędzonego surowego na kanapki, czy do jakiejś sałatki. Wiem że teraz takich produktów nie mogę jeść, ale robiłam przed chwilą mężowi kanapki do pracy i jak tylko poczułam zapach łososia to myślałam że zwrócę wszystko. Normalnie mega mdłości. Macie może tak, że jak się napracujecie to robi wam się słabo, kręci się wam w głowie? Mi się to zdarzyło dzisiaj aż dwa razy.
 
To jak z tym tygodniem u mnie? Mam się kierować prenatalnymi z dzisiaj i mogę uznać, że 12+1 i mówić, że jestem w 13 tygodniu? ;)
 
Jestem po wizycie. Sytuacja nadal jest niejednoznaczna. Wg Om powinnam mieć 7t4d. Podczas usg lekarz zauważył zarodek, ale wg pomiaru wychodzi 5t6d. Dość duża rozbieżność, biorąc pod uwagę, że cykle mam regularne i wiem dokładnie w którym dniu współżyłam.
 
Jestem po wizycie. Sytuacja nadal jest niejednoznaczna. Wg Om powinnam mieć 7t4d. Podczas usg lekarz zauważył zarodek, ale wg pomiaru wychodzi 5t6d. Dość duża rozbieżność, biorąc pod uwagę, że cykle mam regularne i wiem dokładnie w którym dniu współżyłam.
Współczuję Ci tej sytuacji 😔 dostałaś jakieś leki?
 
Ja dziewczyny nie mogę patrzeć na mięso, nawet na mojego ukochanego łososia. Wprost uwielbiam łososia takiego wędzonego surowego na kanapki, czy do jakiejś sałatki. Wiem że teraz takich produktów nie mogę jeść, ale robiłam przed chwilą mężowi kanapki do pracy i jak tylko poczułam zapach łososia to myślałam że zwrócę wszystko. Normalnie mega mdłości. Macie może tak, że jak się napracujecie to robi wam się słabo, kręci się wam w głowie? Mi się to zdarzyło dzisiaj aż dwa razy.
Gdy za szybko zmieniam pozycję lub za dużo się schylam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry