reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Hej, czytałam Was ale dopiero się zarejestrowałam :) 9+4, termin na 16.12, dzidzia 2,5 cm. Mam nadzieję, że nadal będzie ok :) ogólnie zmagam się też z zaburzeniem lękowym i zawsze bardzo bałam się zajść w ciążę, ale jak narazie radzę sobie bardzo dobrze, chociaż oczywiście świruje o zdrowie dzidzi ale widzę że nie tylko ja :) Zobacz załącznik 1634210
Witaj, rozgości się ☺️
Mam nadzieję, że już do końca będziesz radziła sobie bardzo dobrze 😉☺️
 
reklama
Ja to wam powiem że zwariuje chyba, muszę wyjść z tych grup o poronieniach na Fejsie. Mąż ma nieco słabsze wyniki, byliśmy z nimi przed ciążą u dwóch andrologow i obydwoje mówili że można się starać o ciążę. Dziś na grupie dziewczyna wrzuciła anonimowo wyniki swojego męża, niemal identyczne jak nasze i się zaczęło, dziewczyny ja prawie zjadły że jak się będzie starać z takimi wynikami to na 90% będzie mieć dziecko z wadami genetycznymi. Przyznam że mi ręce opadły. Wiem na logikę że opinie androloga są znacznie ważniejsze niż pan na forum ale tuż przed prenatalnymi strach mam razy sto 🫣
Kochana nie czytaj tego!to głupoty, wystarczy jeden zdrowy plemniczek i jest git!Mój mąż w poprzedniej ciazy miał tak słabe wyniki, że masakra..a zaszliśmy dwa miesiące od wizyty u androloga i wszystko było ok. Naprawdę nie przejmuj się😘
 
Ja po wizycie 😍serduszko bije mamy 1cm fasolki🥹 7+2🍀 🤞
Doktor anioł bardzo mily i wyrozumiały dokładnie zbadal w szyjce niema juz krwi niewiadomo skad to bylo. dostałam zalecenie zeby niedzwigac i odpoczywac . Mam brac wieksza dawke duphastonu a w razie czego jechac odrazu na ip.
Super! U mnie podobne zdjęcie 🥰
 
Ja dziewczyny nie mogę patrzeć na mięso, nawet na mojego ukochanego łososia. Wprost uwielbiam łososia takiego wędzonego surowego na kanapki, czy do jakiejś sałatki. Wiem że teraz takich produktów nie mogę jeść, ale robiłam przed chwilą mężowi kanapki do pracy i jak tylko poczułam zapach łososia to myślałam że zwrócę wszystko. Normalnie mega mdłości. Macie może tak, że jak się napracujecie to robi wam się słabo, kręci się wam w głowie? Mi się to zdarzyło dzisiaj aż dwa razy.
Tak ja też tak mam, najgorsze, że najczęściej jak w pracy jestem..a na razie nikt nie wie🙄
 
Nasze zdjęcie z dzisiaj 🧡 wzrusz
IMG_8338.jpeg
 
Pozwoliłam sobie na cofnięcie się w Twoich wypowiedziach. Widzę że masz za sobą sporo strat. Jakie badania diagnostyczne wykonywałaś po poronieniach? Masz stwierdzona niedomogę lutealną?
Oj badań robiłam całe mnóstwo, aż nie jestem teraz w stanie wszystkich wymienić. Ale mimo wszystko nic z tych badań nie wskazuje co może być przyczyną niepowodzeń.
 
Dla mnie to ładny próg. Dla mnie maks to 15 :/
Dziewczyny mam wynik dzisiejszej bety
Wynik betaHCG 1716,44
Czyli jest szansa że wczoraj była mniejsza i dlatego nie było nic widać na USG? Myślicie że jest taka możliwość? Sprawdzałam że podobno widać od ok 1000/1500. Więc pojawiła się ponownie nadzieja. Ja chyba zwariuję do środowej wizyty.
Najsensowniej byłoby zrobić betę po 48 godz ale w sobotę nigdzie u nas jej nie zrobię.
Wymyśliłam że zrobię jutro (po 24 godz)co prawda w innym lab ale sprawdzę czy przyrost się pojawia.
Spokojnie, jest wg mnie bardzo dobrze na ty. Etapie.
Z tego co pamiętam jak rozjazd na USG jest większy niż 5 dni to wtedy przyjmuje się te z USG, a jak mniejszy to zostaje się przy OM.
O kurcze. U mnie jest termin z om 29 listopad, 30 z pierwszego usg. Ale polozna u lekarza na nfz mi wpisała 24 listopad, bo okruszek jakiś duży był na tym usg xd ale i tak pewnie urodzę 9 grudnia. Tak obstawiam :) liczę sobie pelne 9 miesięcy od zapłodnienia xd
To jak z tym tygodniem u mnie? Mam się kierować prenatalnymi z dzisiaj i mogę uznać, że 12+1 i mówić, że jestem w 13 tygodniu? ;)
Ja dzisiaj jestem 11+5, mówię że jestem w 11 tygodniu. Jutro zacznę dla.mnie 12 tydzien(choć będzie skończony xd) 12+0 i zacznę mówić, że jestem w 12 tygodniu ;) wolę mówić jak lekarze
Hej, czytałam Was ale dopiero się zarejestrowałam :) 9+4, termin na 16.12, dzidzia 2,5 cm. Mam nadzieję, że nadal będzie ok :) ogólnie zmagam się też z zaburzeniem lękowym i zawsze bardzo bałam się zajść w ciążę, ale jak narazie radzę sobie bardzo dobrze, chociaż oczywiście świruje o zdrowie dzidzi ale widzę że nie tylko ja :) Zobacz załącznik 1634210
Hej! Ja miewam napady lękowe, dosyć silne. Najgorzej jak wykręcę sobie, że każdy kierowca chce zabić moje dzieci, każdy pies i zwierzęta chce je zagryźć. Dlugo brałam leki psychotropowe. Mam nadzieję, że będziemy się wpierac ❤️
 
reklama
Hej. Ja mam dzisiaj zły nastrój. Jestem jakąś przybita, smutna, nie.wiem... najmłodsza od rana (wstała o 4 rano) wyje, jeczy. Nie wiem co mam że sobą zrobić. Boli mnie gardło I głową. Mdłości są. Przełożyłam prenatalne na środę. Już się nie mogę doczekać aż zobaczę czy mój okruszek zyje ❤️
 
Do góry