reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Ja będę miała prenatalne w 12+2, 29/05, a termin z om na 9/12. Ja chciałam iść w 11 tygodniu, ale w przychodni preferują po 12 tygodniu.
Bo to taki środek widełek i najbezpieczniej. Jak się okaże, że ciąża o tydzień młodsza, to w 11 TC może nie być możliwości zbadać, bo po prostu płód będzie za mały. Dlatego najbezpieczniej ani się nie spieszyć,ani nie zwlekać (analogiczna sytuacja, jak pójdziemy za późno, może się okazać ciąża starsza i płód za długi).
 
Dziewczynki też bywają łobuziary 😁
Wiem, wiem. Moja najstarsza to była taka lobuziara. Nawet się na razie niczym nie sugeruje i czekam na poznanie płci :)
A to na którego masz termin. Ja na prenatalne muszę poczekać a z om na 25.12
Ja mam koniec listopada. Z om 29 listopad, w książeczce mam 25 listopada, z innego usg 27 i 30 listopada. Xd a i tak znając życie w połowie grudnia urodzę:d
 
Ja miałam dzisiaj prenatalne i płci nie poznałam 😅 ale co nieco juz mi podpowiedziala moja prowadząca w tamtym tygodniu. Że na podstawie czegos tam co jest proste obstawia ze bedzie dziewczynka. Zostawila sobie zdjęcie tego czegoś prostego i porównamy 5 czerwca.
 
Ja mam straszne obawy przed tymi prenatalanymi. Ostatni raz na USG byłam na początku maja i trochę schizuje 🫠 dodatkowo jest to jednak badanie, które ma odpowiedzieć na bardzo ważne pytania dotyczące zdrowia, a ja mam 35 lat 🫣 i jeszcze przeczytałam opinie o lekarzu w necie, który prawdopodobnie będzie mnie badał, że nie jest najfajniejsza osoba ma świecie.. tzn ja osobiście nie wymagam słodko pierdzenia, ale on podobno nic nie mowi, a jak zadasz pytanie to pyta czy jesteś lekarzem 🥶
 
reklama
Ja mam straszne obawy przed tymi prenatalanymi. Ostatni raz na USG byłam na początku maja i trochę schizuje 🫠 dodatkowo jest to jednak badanie, które ma odpowiedzieć na bardzo ważne pytania dotyczące zdrowia, a ja mam 35 lat 🫣 i jeszcze przeczytałam opinie o lekarzu w necie, który prawdopodobnie będzie mnie badał, że nie jest najfajniejsza osoba ma świecie.. tzn ja osobiście nie wymagam słodko pierdzenia, ale on podobno nic nie mowi, a jak zadasz pytanie to pyta czy jesteś lekarzem 🥶
To w między czasie nie byłaś jeszcze na wizycie? Ja teraz os ostatniej wizyty miałam do prenatalnych czekania 5tyg, ale oczywiście moja gin stwierdziła że mogę nie wytrzymać i zapytała czy chce jeszcze wizyty w między czasie 🤣 ja bez zawahania się zgodziłam i idę teraz we wtorek, a za 2 tyg na prenatalne 😁
 
Do góry