reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Moja ginekolog jest bardziej dostępna, mogę się umówić np dziś na jutro , ja poczekam jeszcze do 8go kwietnia i się zapisze, zależy jeszcze jak mąż będzie prace kończył ( wszystkie wizyty zawsze chodził ze mną)
 
reklama
Ja po prostu chce wiedzieć czy ciaza jest zlokalizowana w macicy. Będę dużo spokojniejsza;) następna wizytę mam 12 kwietnia, ale coś może się wydarzyć, dzieciaki pochorować to wtedy może mi się przesunąć;)
Ja dzisiaj byłam beta 1400 pęcherzyk ciążowy ok 3 mm 😊😊😊
Trzymam kciuki jutro ☺️
 
Ja dzisiaj byłam beta 1400 pęcherzyk ciążowy ok 3 mm 😊😊😊
Trzymam kciuki jutro ☺️
Dziękuję, ale nie pojadę:/ a tak się wczoraj tutaj deklarowałam. Młoda nie poszła do przedszkola, zielone gluty, nie będę jej ciągnęła... Tam babka przyjmuje tylko raz w tygodniu, to już nie wiem czy prywatnie nie poczekać i nie pójść. Zadzwonię też do innej przychodni, może coś mają;)
 
A jak się w ogóle czujecie? Ja w tej ciąży już 3-4dpo czułam siw jak nie powiem co, myślałam, że coś mi się z jajnikami stało, taki ból, a to jednak nowe życie zaczynało swój bieg 😀 piersi też prawie cały czas bolą, obawiam się że znów mogę mieć za ok 2 tyg niepowściągliwe wymioty ciężarnych plus mdłości. A zgagę mam na co dzień prawie. Jestem ciągle zmęczona. Jak w 3-4 tyg miałam wilczy apetyt, tak mnie odrzucą od jedzenia teraz.

Może jestem.szalona, ale już zamówiłam sobie dwie koszule nocne, bo mi się bardzo spodobały oraz witaminki i suple ciążowe, bo brałam dla.starajacych się;)

A i męczy mnie mega alergia. Tabsy z dniem duszka na teście odstawione, więc ciągle zasmarkana jestem i zakichana ;/ Jak sobie radzicie z alergia w ciąży?
 
A jak się w ogóle czujecie? Ja w tej ciąży już 3-4dpo czułam siw jak nie powiem co, myślałam, że coś mi się z jajnikami stało, taki ból, a to jednak nowe życie zaczynało swój bieg 😀 piersi też prawie cały czas bolą, obawiam się że znów mogę mieć za ok 2 tyg niepowściągliwe wymioty ciężarnych plus mdłości. A zgagę mam na co dzień prawie. Jestem ciągle zmęczona. Jak w 3-4 tyg miałam wilczy apetyt, tak mnie odrzucą od jedzenia teraz.

Może jestem.szalona, ale już zamówiłam sobie dwie koszule nocne, bo mi się bardzo spodobały oraz witaminki i suple ciążowe, bo brałam dla.starajacych się;)

A i męczy mnie mega alergia. Tabsy z dniem duszka na teście odstawione, więc ciągle zasmarkana jestem i zakichana ;/ Jak sobie radzicie z alergia w ciąży?
Ja około 1,5 tygodnia po współżyciu miałam codziennie boleści w podbrzuszu, coś takiego jak ból miesiączkowy. Jednakże dziwne mi to było że tak wcześnie przed @. Dość często chodziłam siku i piersi mega nabrzmiałe.
A w dzień planowanej miesiączki miałam od samego rana mega mdłości.
Domowy test z krwi był negatywny. Miałam przeczucie, że się udało i jestem w ciąży, więc poszłam na bete do laboratorium. No i wyszło że jestem. 🤗
 
reklama
A jak się w ogóle czujecie? Ja w tej ciąży już 3-4dpo czułam siw jak nie powiem co, myślałam, że coś mi się z jajnikami stało, taki ból, a to jednak nowe życie zaczynało swój bieg 😀 piersi też prawie cały czas bolą, obawiam się że znów mogę mieć za ok 2 tyg niepowściągliwe wymioty ciężarnych plus mdłości. A zgagę mam na co dzień prawie. Jestem ciągle zmęczona. Jak w 3-4 tyg miałam wilczy apetyt, tak mnie odrzucą od jedzenia teraz.

Może jestem.szalona, ale już zamówiłam sobie dwie koszule nocne, bo mi się bardzo spodobały oraz witaminki i suple ciążowe, bo brałam dla.starajacych się;)

A i męczy mnie mega alergia. Tabsy z dniem duszka na teście odstawione, więc ciągle zasmarkana jestem i zakichana ;/ Jak sobie radzicie z alergia w ciąży?
Ja nie mam boleści wogole, czuję się normalnie, brzuch mnie nie boli, mdlosci nie mam, czasami czuje dyskomfort w piersiach nic pozatym, jedyne co było dziwne więc wcześniej zrobiłam test ciążowy to to że przez 2 dni chodziłam siku co 20 minut
 
Do góry