reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Cześć dziewczyny :) przede wszystkim chciałam wszystkim pogratulować
Byłam wczoraj na wizycie u ginekologa i wg USG dziś wychodzi 5+2, natomiast termin z om to 7+6 więc rozbieżność spora. Na razie mam kontrolować bhcg i przyjść za ok 2tyg na kontrolę.
Mam już starszą córkę (w tym roku skończy 5 lat) i wydaje mi się, że w tamtej ciąży dużo mniej się stresowałam.
Z objawów to mam mdłości i generalnie niechęć do jedzenia, do tego zmęczenie. Hormony mi szaleją, bo byle co wyprowadza mnie z równowagi i zaczynam płakać
Witaj, coś w tym jest ja też w drugiej ciazy i obecnej bardziej się stresuje niż w pierwszej, też się jestem nerwowa i to bardzo, jak mąż się denerwuje na mnie bo czasami serio beż podstawy siw czepiam to mu mówię że teraz w moich żyłach krąży mieszanka mojej i jego krwi i dlatego jestem bardziej nerwowa, a na dodatek w drugiej ciazy wyszedl mi jakiś fenotyp krwi lekarka mówiła na to kid, czyli że jak by moja krew zwalczała krew meza ( że jakieś przeciwciała mam) i jak dziecko ma krew meza to 100% żółtaczka będzie
 
reklama
Witaj, coś w tym jest ja też w drugiej ciazy i obecnej bardziej się stresuje niż w pierwszej, też się jestem nerwowa i to bardzo, jak mąż się denerwuje na mnie bo czasami serio beż podstawy siw czepiam to mu mówię że teraz w moich żyłach krąży mieszanka mojej i jego krwi i dlatego jestem bardziej nerwowa, a na dodatek w drugiej ciazy wyszedl mi jakiś fenotyp krwi lekarka mówiła na to kid, czyli że jak by moja krew zwalczała krew meza ( że jakieś przeciwciała mam) i jak dziecko ma krew meza to 100% żółtaczka będzie
Poprzednia ciąża to była totalna wpadka i jak usłyszałam od lekarki, że takie wypadkowe dzieci to zawsze najlepiej sie rozwijają tak przestałam się stresować byle czym.
Najgorzej mi jest w pracy wytrzymać, bo mdli mnie strasznie, a nie mogę dać po sobie poznać że coś jest nie tak, bo jeszcze za wcześnie żeby się komukolwiek chwalić. Poza tym szefowa na pewno będzie miała problem z moją ciążą 🙄
 
Ja również nieśmiało witam się z grupą 🤭 to moja pierwsza ciąża, ostatnia miesiączka 6.03-11.03, według OM dziś zaczynamy 5 tydzień ciąży, termin porodu wg różnych kalkulatorów to 11-12 grudnia.

Również dzisiaj pierwszy raz robiłam betę, przed chwilą odebrałam wynik z wartością 5.4 tys 🙈 w piątek idę powtórzyć żeby sprawdzić czy odpowiednio rośnie. Pierwszą wizytę u lekarza mam już w poniedziałek 15.04, żeby sprawdzić czy na pewno ciąża jest wewnątrzmaciczna. Myślicie że może być już coś widać? 😏 spodziewam się że niewiele, ale jakoś tak się stresuje że chyba wolę iść dla własnego spokoju sprawdzić czy wszystko ok 🙈
 
Ja również nieśmiało witam się z grupą 🤭 to moja pierwsza ciąża, ostatnia miesiączka 6.03-11.03, według OM dziś zaczynamy 5 tydzień ciąży, termin porodu wg różnych kalkulatorów to 11-12 grudnia.

Również dzisiaj pierwszy raz robiłam betę, przed chwilą odebrałam wynik z wartością 5.4 tys 🙈 w piątek idę powtórzyć żeby sprawdzić czy odpowiednio rośnie. Pierwszą wizytę u lekarza mam już w poniedziałek 15.04, żeby sprawdzić czy na pewno ciąża jest wewnątrzmaciczna. Myślicie że może być już coś widać? 😏 spodziewam się że niewiele, ale jakoś tak się stresuje że chyba wolę iść dla własnego spokoju sprawdzić czy wszystko ok 🙈
Witaj, gratuluję... robi sie nas coraz więcej, w poniedziałek z pewnością będzie u Ciebie widoczny pęcherzyk czy coś więcej to ciężko stwierdzić,
 
Hej dziewczyny , wczoraj robiłam betę i wyszło mi 6231 jak myślicie który to tydzień według aplikacji jest to 5t5d myślicie ze będzie coś widać , albo serduszko ? Wizytę mam na jutro , ponieważ 04.04 nie było nic widać. 😇
 
Hej dziewczyny , wczoraj robiłam betę i wyszło mi 6231 jak myślicie który to tydzień według aplikacji jest to 5t5d myślicie ze będzie coś widać , albo serduszko ? Wizytę mam na jutro , ponieważ 04.04 nie było nic widać. 😇
Na podstawie bety nie określisz tygodnia ciazy, bo u każdego ona rosnie inaczej, ja np w 6 tc ( licząc że przyrost by się podwajal) miałabym betę ok 20tys
 
Na podstawie bety nie określisz tygodnia ciazy, bo u każdego ona rosnie inaczej, ja np w 6 tc ( licząc że przyrost by się podwajal) miałabym betę ok 20tys
Wiadomo że na podstawie bety się nie wyliczy , a jak myślicie będzie jutro widać serduszko bo według aplikacji jest to 5t5d.
 
Byłam wczoraj u lekarza i wg aplikacji był to 5t6d, beta licząc że podwaja się co 2 dni to była jakieś 20 tys i serduszka jeszcze nie było
 
reklama
Do góry