reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

A Wy macie od lekarza zleconą betę? Ja ani w pierwszej ani drugiej ciąży nie robię. Zrobiłam sama na własną rękę jak nie dostałam okresu.
Nie , nie miałam zleconej przez lekarza , wczoraj tak samo jak Ty zrobiłam na własną rękę, to jest moja druga ciąża ( pierwsza córeczka z 03.10.2019 🥰 ) , w pierwszej ciąży pamiętam że lekarz zlecał mi betę bo nie było widać i nie był pewny wtedy wyszła mi 91,90 beta , teraz wyszła 6231 🙈 i chyba z pierwsza córka było serduszko i to był chyba 6t0d , nie pamiętam dokładnie 🙈
 
reklama
Nie , nie miałam zleconej przez lekarza , wczoraj tak samo jak Ty zrobiłam na własną rękę, to jest moja druga ciąża ( pierwsza córeczka z 03.10.2019 🥰 ) , w pierwszej ciąży pamiętam że lekarz zlecał mi betę bo nie było widać i nie był pewny wtedy wyszła mi 91,90 beta , teraz wyszła 6231 🙈 i chyba z pierwsza córka było serduszko i to był chyba 6t0d , nie pamiętam dokładnie 🙈
Już myślałam, że się powinno, a mi lekarka nie zleciła 🙂 ja jestem w tej ciąży bardziej przewrażliwiona niż w pierwszej
 
A Wy macie od lekarza zleconą betę? Ja ani w pierwszej ani drugiej ciąży nie robię. Zrobiłam sama na własną rękę jak nie dostałam okresu.
Ja teraz mam zleconą przez lekarza, pewnie dlatego, że jest duża rozbieżność między terminem z om a tym z USG. W poprzedniej ciąży nie robiłam w ogóle.
 
Nie , nie miałam zleconej przez lekarza , wczoraj tak samo jak Ty zrobiłam na własną rękę, to jest moja druga ciąża ( pierwsza córeczka z 03.10.2019 🥰 ) , w pierwszej ciąży pamiętam że lekarz zlecał mi betę bo nie było widać i nie był pewny wtedy wyszła mi 91,90 beta , teraz wyszła 6231 🙈 i chyba z pierwsza córka było serduszko i to był chyba 6t0d , nie pamiętam dokładnie 🙈
Też jestem z 3 października ☺️
 
Hej. Ja nadal się gorzej czuje, choć na chwilę obecną nie zwracam. Zwracałam jeszcze wczesna nocą i rankiem. Niestety nadal męczą mnie zatoki i czuje jakby jakoś tak przeziebioniowo albo od zębów bolał.mnie ząb, na górze drugi, i kości policzkowe plus kości przy uchu i ucho
Niech te choróbska już sobie idą. Na dodatek wszystko na mojej głowie, ogarniać 3 maluchów, bo stary się dosłownie połamał i do niedzieli ma mieć operacje. Jak wrocil do domu i mi zaczął opowiadać co na sorze mu powiedzieli to żem raz w łazience, potem drugi raz zemdlałam i właśnie na koniec zwróciłam:D Także u mnie ciekawie.
 
Jeszcze co do bety to tak, że u mnie np 16 tys beta I nie było jeszcze serduszka ani nawet zarodka. Z córka miałam w poniedziałek 15 tys a w piątek byłam u gina i wtedy serduszka nie było. Także u każdej indywidualnie z ta beta
 
reklama
Zapraszam wszystkich z terminem na grudzień 2024r.

Ja według OM 4+3 i z kalendarza termin na 9.12 Dziś zrobiłam BHCG 53,25.
Witam się . U mnie jeszcze nic potwierdzonego . Od tyg bardzo źle się czuje ,omdlenie również zaliczone . Dziś test pokazał dwie kreski ,co prawda jedna blada ale jest.Apki pokazują że to 3+4 .
Zapraszam wszystkich z terminem na grudzień 2024r.

Ja według OM 4+3 i z kalendarza termin na 9.12 Dziś zrobiłam BHCG 53,25.
 
Do góry