reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Cześć Dziewczyny, baaardzo nieśmiało się witam... chociaż w sumie nie wiem jeszcze jak będzie🙈 Bo dopiero dzisiaj zrobiłam pozytywny test... 🙈 jutro lecę na betę 😉
Mam nadzieję zostać na dłużej, chociaż ostatnio zaliczyłam biochemiczną, więc jestem pełna obaw... Więc nie wiem czy dobrze, że tak wcześnie się witam z Wami🙈
W domu już 3 małych dzieci 😉
 
reklama
Gratulacje ! 🩵 u mnie jest 5 tydzień i krwiak ... przyjmuje luteine ale martwi mnie ten krwiak z pierwsza córka nie miałam krwiaka ale też miałam lek na podtrzymanie. Kolejną wizytę mam na 25.04 i oszczędzający tryb życia I do tego czasu moja ciąża jest zagrożona 😭🙈 boję się 🙈 a jak to było z tymi krwiakami u Was?
Ja miałam krwiaka z córką, wylał się.. Już myślałam, że porobiłam, bo krew świeża i duuuze skrzepy. A tu zaskoczenie i było serduszko też dostałam luteinę. Potem już nie miałam. W ciąży synkiem nie pamiętam w sumie, a w ostatniej nie miałam.
 
Cześć Dziewczyny, baaardzo nieśmiało się witam... chociaż w sumie nie wiem jeszcze jak będzie🙈 Bo dopiero dzisiaj zrobiłam pozytywny test... 🙈 jutro lecę na betę 😉
Mam nadzieję zostać na dłużej, chociaż ostatnio zaliczyłam biochemiczną, więc jestem pełna obaw... Więc nie wiem czy dobrze, że tak wcześnie się witam z Wami🙈
W domu już 3 małych dzieci 😉
Hej. Witaj. Mam nadzieję, że w grudniu będziemy się dzielić zdjęciami maluszków z porodowki <3
 
Mnie z kolei martwią zawalone zatoki, taki jakby już ropny wyciek z nosa i ten bol pp jednej stronie twarzy. Śluz Mam też jakiś żółtawy, ale lekarz stwierdził, że dopiero na pre.atalnych da mi globulki. Póki co i tak nie planuję tu prowadzić ciąży, tylko wrócę do starego giną na nfz. Może z tym śluzem mi doradzi. A z zatokami idę do lekarza w poniedziałek.
 
Cześć Dziewczyny, baaardzo nieśmiało się witam... chociaż w sumie nie wiem jeszcze jak będzie🙈 Bo dopiero dzisiaj zrobiłam pozytywny test... 🙈 jutro lecę na betę 😉
Mam nadzieję zostać na dłużej, chociaż ostatnio zaliczyłam biochemiczną, więc jestem pełna obaw... Więc nie wiem czy dobrze, że tak wcześnie się witam z Wami🙈
W domu już 3 małych dzieci 😉
A w jakim wieku są Twoje dzieci? Bo moje mają 4, 3 i 1
 
Ja miałam krwiaka z córką, wylał się.. Już myślałam, że porobiłam, bo krew świeża i duuuze skrzepy. A tu zaskoczenie i było serduszko też dostałam luteinę. Potem już nie miałam. W ciąży synkiem nie pamiętam w sumie, a w ostatniej nie miałam.
Ja nie mam żadnych krwawień nic kompletnie , dlatego się tak martwię 🙈 że nic mi nie dolega , a krwiak powstał nie wiadomo skąd 🙈 mam nadzieję ze 25.04 będzie wszystko dobrze bo wtedy to będzie 7 tydzień 😊
 
Dziewczyny macie takie wrażenie jakbyście miały "tam" cały czas mokro ? 🙈 Ja tak mam i przez to mnie schizy łapią i latam co rusz sprawdzać czy to nie krew
 
Dziewczyny macie takie wrażenie jakbyście miały "tam" cały czas mokro ? 🙈 Ja tak mam i przez to mnie schizy łapią i latam co rusz sprawdzać czy to nie krew
To chyba normalne w tym stanie, z córcia miałam tak że jak rano wstałam to było tyle sluzu że mi po nogach ciekło, za pierwszym razem jak to poczułam to myślałam że zawału dostane az mi się słabo zrobiło bo myślałam że krew... moja lekarka mówiła że będąc w ciazy organizm produkuje więcej sluzu
 
reklama
Do góry