reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Grudniowe mamy 2025

To mamy tylko dzień różnicy! 😄 to może mi się poszczęści i też już serduszko będzie 🥰

Ale ja to jestem nienormalna, bo niby wiem, że nie porównuje się przyrostów, ale teraz moje 185% wydaje się takie malutkie przy dzisiejszych 300-600% 🫣 Pewnie we wtorek zbadam jeszcze raz, bo jutro nie ma jak.
u mnie 143 % ,bo to jest normalne , że im mniejszą beta tym większy wzrost będzie. Wszystko jest w jak najlepszym porządku:)
 
reklama
Specjalnie pojechałam do miasta do labolatorium żeby zrobić 2 betę, a tam zamknięte. A na stronie mieli napisane że tylko 18 nieczynne. Jeszcze kombinacje co w domu powiedzieć i wszystko na nic.
 
reklama
Do góry