reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy chustują :)

Fiolka mam taki BLUZA POLAR + golf DO NOSZENIA W CHUŚCIE Łódź (2996890674) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a ten podobny, ale używka prawie połowę taniej Polar dla dwojga Pentelka rozm. M (3103162299) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i szczerze to ten ma chyba wygodniejszą wersję zakładania, mój jest przez głowę i tylko suwak do połowy z boku, z tym że zamiast kaptura jest taki komin luzem, ale na łeb też się naciągnie :-p

A jeszcze mają takie osłonki OSŁONKA ocieplacz do chusty DO NOSZENIA W CHUŚCIE (3108841398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. choć ta wygląda porządniej Osłonka Polarowa HOPPEDIZ - SAND - MamaZen.pl Chusty do noszenia Nosidła Bondolino Pieluszki wielorazowe itti bitti

Gdybym nie miała tego co mam, skusiłabym się na ten używany niebieski, też mam M.
 
reklama
Przepatrzyłam szafę i mam kilka okryć ale nie dopnę się z małym mam tylko dół lekko zapięty.
Nóżki jego by były zakryte w sumie jakby okryć go warstwami materiału to chyba było by ok:sorry: on ogólnie ciepły chłopak i mu w samych bodach nie raz ciepło
 
Fiolka u nas jest podobnie :happy2: Rozalka przez kurtkę moją zakryte ma tylko nóżki, a pod spodem jest ubrana w zależności od pogody. Ale zazwyczaj body ( długi albo krótki rękaw ) , bluzkę , śpiochy i na to kombinezonik tylko że my mamy takie dwuczęściowy czyli półśpiochy na polarze i płaszczyk też na polarze. I to wszystko zakładamy + buty(kapcie)...
 
No właśnie dlatego D, się nie chce zgodzić:sorry2: może będą jakieś spotkania jeszcze w tym klubie kangura bo tam ponoć bezpłatne
 
hej - chciałam sie pochwalić chustuje na calego !!!!! wychodzimy na spacery chustowe

Małemu strasznie się podoba, do tej pory używałam tylko chuty jak chcialam coś zrobić a on marudził a teraz byliśmy 1h na dworze

w związku z tym mam kilka pytan
mam chustę elatsyczną i mały zawsze bardzo nisko mi siedzi czy to dobrze
i jak teraz ubieracie maluch - wychodzę z nim przeważnie po 16 stej jak małzonek jest w pracy ubrałam go dzisiaj w polar więc oboje sie dusilismy po chwili

ale samo body wydaje mi sie za mało
 
reklama
Ela jak Ci zjeżdża to może już za ciężki na elastyka:confused: My od początku mamy tkaną, wczoraj musiałam toto motać na tym wietrze, śmiesznie było :-D

Ze względu na wiatr i na to że małej już wyciągam łapki na zewnątrz to ma bodziak z długim i bluzę dresową, opaskę na uszy i kaptur od bluzy, a na nogi spodenki i skarpety.
 
Do góry