reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

7 listopada beda Wizytowac



- Xxxizulqaxxx
- K8sad
- Antiope
- Aneta_ck





Kciuki mocne za Was dziewczyny i Wasze malenstwa







7 listopad ( poniedzialek) * 10.00 - Xxxizulqaxxx
7 listopad ( poniedzialek) badania do cc - K8sad
7 listopad ( poniedzialek) *13.20 Ktg - Antiope
7 listopad ( poniedzialek) - Ktg- Aneta_ck
8 listopad ( wtorek) - Noem87
9 listopad ( sroda) - Pajuinka
10 listopad ( czwartek) usg -K8sad
10 listopad ( czwartek) - Grama80
10 listopad (czwartek) - Nonkatoja
10 listopad ( czwartek) - Lenam77
14 listopad ( poniedzialek) - Elifit
14 listopad ( poniedzialek) 16.00 - Majka23x
14 listopad ( poniedzialek) -Mamanadii2
15 listopad ( wtorek) - Zuzanna8704
15 listopad ( wtorek) * 10.30 - Klarolina
15 listopad ( wtorek) PRZYJECIE DO SZPITALA- K8sad
16 listopad ( sroda) - *15.45 - Daarikaa
17 listopad ( czwartek) CIECIE CESARSKIE- K8sad
17 listopad ( czwartek) *15.30 -joshi
17 listopad ( czwartek) *14.00 ktg *14.40 usg - Lenam77
18 listopad ( piatek) *12.00 - Tuiles
19 listopad ( sobota) - Lisiamama
21 listopad ( poniedzialek) *11.00- LolaLolitta
22 listopad ( wtorek) * 17.30 kwalifikacyjna do vba2c - Elifit
24 listopad ( czwartek) *14.30 - Elunia1983
29 listopad ( wtorek) * 13.00 - Geburtsplannung - Joshi


Kogo pominelam przepraszam , proszę dajcie znac kto i kiedy wizytuje raz dwa uzupelnie

[/COLOR][/I][/B][/U]

B

















Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
ja mam na 16 listopada na 16-ta okuliste i tego samego dnia na 19-ta ginke :)
 
reklama
Ja mam nadzieję mam ostatnią wizytę 23 listopada na 16:00....

Joshi mozna prosic o dodanie?:)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Pfffffff 2 godziny ktg? Weź nie narzekaj.
Ja leżałam 8 godzin pod ktg z oksytocyną podpiętą pod łapę, bo wywoływany miałam poród. Zakaz chodzenia i ciągłe ktg.
Ktoś mnie przebije? Po 5 godzinie poszłam na 2 minuty Siku i na kolejne 3 godziny ktg.
Nie wiem co mnie bardziej bolało, skurcze czy ścierpnięta dupa i plecy.
Więc kochana Ty mi tu nic o ktg nie mów :)
Jezu to dla mnie te dwie godziny z przerwą na siku to był jakiś hardcore. Nie pojechałam tam dzisiaj, bo mały się rusza, serduszko bije, a do mojej gin to wyprawa na drugi koniec miasta. Taka dziś jestem senna, że na nic nie mam siły. Myślicie, że dobrze zrobiłam, że nie pojechałam skoro mały się rusza (nie jakoś bardzo, ale się rusza), serduszko bije około 140 uderzeń na minutę, a wczoraj przepływy były dobre?
 
Jezu to dla mnie te dwie godziny z przerwą na siku to był jakiś hardcore. Nie pojechałam tam dzisiaj, bo mały się rusza, serduszko bije, a do mojej gin to wyprawa na drugi koniec miasta. Taka dziś jestem senna, że na nic nie mam siły. Myślicie, że dobrze zrobiłam, że nie pojechałam skoro mały się rusza (nie jakoś bardzo, ale się rusza), serduszko bije około 140 uderzeń na minutę, a wczoraj przepływy były dobre?

Z Twojego opisu wynika, że wszystko z Malcem ok, to nie rozumiem skąd zalecenie ktg dzień po dniu? 140 uderzeń to bardzo przyzwoity wynik :)
 
Jezu to dla mnie te dwie godziny z przerwą na siku to był jakiś hardcore. Nie pojechałam tam dzisiaj, bo mały się rusza, serduszko bije, a do mojej gin to wyprawa na drugi koniec miasta. Taka dziś jestem senna, że na nic nie mam siły. Myślicie, że dobrze zrobiłam, że nie pojechałam skoro mały się rusza (nie jakoś bardzo, ale się rusza), serduszko bije około 140 uderzeń na minutę, a wczoraj przepływy były dobre?
Mi przy ktg mala sie przesunela i zaczelo cos pipsac w ogole uciekala od tego dziadostwa haha kazaly mi sie na boku ulozyc na boku tez kiepsko ja slychac bylo albo taki sprzet beznadziejny mialy ;) cos czuje ze 14.11 tez ktg bede miala bo mam napisane w rozpisce badanie aktywnosci plodu ...

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Pfffffff 2 godziny ktg? Weź nie narzekaj.
Ja leżałam 8 godzin pod ktg z oksytocyną podpiętą pod łapę, bo wywoływany miałam poród. Zakaz chodzenia i ciągłe ktg.
Ktoś mnie przebije? Po 5 godzinie poszłam na 2 minuty Siku i na kolejne 3 godziny ktg.
Nie wiem co mnie bardziej bolało, skurcze czy ścierpnięta dupa i plecy.
Więc kochana Ty mi tu nic o ktg nie mów :)
Lola chyba ja Cię pobije, 9 godzin miałam oksytocyne ...
 
reklama
Z Twojego opisu wynika, że wszystko z Malcem ok, to nie rozumiem skąd zalecenie ktg dzień po dniu? 140 uderzeń to bardzo przyzwoity wynik :)
Zalecenie kolejnego ktg dlatego, że przez to, że mały prawdopodobnie spał zapis nie był taki jakiego oczekiwałaby pani doktor. No ale skoro i tak w poniedziałek mam kolejne ktg... No nie mam siły jeździć tam co chwilę jak nie ma wyraźniej potrzeby.
 
Do góry