reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
Jezu to dla mnie te dwie godziny z przerwą na siku to był jakiś hardcore. Nie pojechałam tam dzisiaj, bo mały się rusza, serduszko bije, a do mojej gin to wyprawa na drugi koniec miasta. Taka dziś jestem senna, że na nic nie mam siły. Myślicie, że dobrze zrobiłam, że nie pojechałam skoro mały się rusza (nie jakoś bardzo, ale się rusza), serduszko bije około 140 uderzeń na minutę, a wczoraj przepływy były dobre?
Jest ok, ważne że się rusza, ktg głównie służy do badania skurczów i spadków tętna podczas szczytowej fazy skurczu.
Serce powinno być badane przez USG, bo przy ktg łatwo zgubić serducho jak młode się przekręci.
Jeżeli dziecię się rusza to dobry znak :)
 
Antiope skoro mały sie rusza normalnie a Ty nie masz skurczy ani nic takiego to chyba w poniedzialek wystarczy ze pójdziesz. Gdyby mniej sie ruszal to zawsze mozesz skoczyć na ip.


 
Wiecie co mamaginekolog mi nie odpisala [emoji22] a napisalam I maila I we wiadomosci na fb . A wiem ze wiadonosc wyswietlila.Trudno olac ja !
Za to dodalam fotke z zapytaniem o plec na zagranicznej stronie "what to expect community" I tam kazdy pisze ze to SYNUS [emoji7]
Wiec tego sie trzymam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co mamaginekolog mi nie odpisala [emoji22] a napisalam I maila I we wiadomosci na fb . A wiem ze wiadonosc wyswietlila.Trudno olac ja !
Za to dodalam fotke z zapytaniem o plec na zagranicznej stronie "what to expect community" I tam kazdy pisze ze to SYNUS [emoji7]
Wiec tego sie trzymam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Żebyś jeszcze różowych kokardek na wszystkie śpioszki nie doszywała :p:p:p:p
 
Joshi skarbie mi sie przypomniało z synkiem ze lekarze wlasnie nie siusiaka mi pokazywali tylko jaderka patrzyli. Tak samo na gebutrsplannung mam zdjecie nie siusiaka tylko jaderka[emoji14]ja Cie kochana nie nastawiam czy cos tylko cos podejrzane mi sie wydaje to zdjęcie ;)


 
Jutro rano mam wizyte. Mam stresa. Boje sie ze mj powie ze mam ze 2 cm rozwarcia i wysle mnie do szpitala gak jak mialam w drugiej ciazy, wyslal mnie lekarz wlasnie w 34/35 tygodniu z powodu rozwarcia, a to takie bez sensu juz na tym etapie jak nic sie wiecej nie dzieje..

Trzymajcie jutro kciuki :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jutro rano mam wizyte. Mam stresa. Boje sie ze mj powie ze mam ze 2 cm rozwarcia i wysle mnie do szpitala gak jak mialam w drugiej ciazy, wyslal mnie lekarz wlasnie w 34/35 tygodniu z powodu rozwarcia, a to takie bez sensu juz na tym etapie jak nic sie wiecej nie dzieje..

Trzymajcie jutro kciuki :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy:)

Ja bym chciala juz uslyszec takie wiadomosci :D ale ja tylko ktg jutro i to ostatnia wizyta i musze sobie radzic bo moj lekarz sie urlopuje cholera :/


 
Do góry