reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
Jutro rano mam wizyte. Mam stresa. Boje sie ze mj powie ze mam ze 2 cm rozwarcia i wysle mnie do szpitala gak jak mialam w drugiej ciazy, wyslal mnie lekarz wlasnie w 34/35 tygodniu z powodu rozwarcia, a to takie bez sensu juz na tym etapie jak nic sie wiecej nie dzieje..

Trzymajcie jutro kciuki :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak wizyta? :)
 
Ja juz po. Oczywiscie lezalam pod ktg prawie 40 min bo mała sie wiercila. Podobno wykres jest ok. Jakies dwa srednie skurcze sie zapisaly ale bez rewelacji. Mam dzwonic do zastępców mojego doktora i sprobowac się na termin za tydz umowic.


 
Hej. Ja po wizycie. Mały ma niskie tętno 114 ud na minute, mam liczyć ruchy i zrobić ktg, już sie umówiłam na środę na 8:30, jak ktg wyjdzie nie tak to do szpitala. Przy skurczach rośnie mi też cisnienie, wiec nie wiadomo jak to sie skonczy. W kazdym badz razie mam jechac do spzitala gdy: bedzie mniej niz 10 ruchow dziecka w ciagu dnia, bedzie plamienie/krwawienie, bedzie wysokie cisnienie, beda skurcze co 10 minut i beda sie nasilaly, zaczna odchodzic wody, itd..

Jesli wszystko bedzie ok i dotrwam to 26 listopada mam odstawic magnez i luteine.

Oby to ktg wyszlo dobrze.. tak sie tym teraz martwie ze szok :( u ktorejs tez maluszek ma niskie tetno ?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja po wizycie. Mały ma niskie tętno 114 ud na minute, mam liczyć ruchy i zrobić ktg, już sie umówiłam na środę na 8:30, jak ktg wyjdzie nie tak to do szpitala. Przy skurczach rośnie mi też cisnienie, wiec nie wiadomo jak to sie skonczy. W kazdym badz razie mam jechac do spzitala gdy: bedzie mniej niz 10 ruchow dziecka w ciagu dnia, bedzie plamienie/krwawienie, bedzie wysokie cisnienie, beda skurcze co 10 minut i beda sie nasilaly, zaczna odchodzic wody, itd..

Jesli wszystko bedzie ok i dotrwam to 26 listopada mam odstawic magnez i luteine.

Oby to ktg wyszlo dobrze.. tak sie tym teraz martwie ze szok :( u ktorejs tez maluszek ma niskie tetno ?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przejmuj sie i nie zamartwiaj, bo to zle wplynie na maluszka!!! Juz pojutrze ktg, to dowiesz sie czegos wiecej. Jesli bylo by bardzo zle, to na pewno od razu polozyliby Cie do szpitala. Licz spokojnie ruchy i nie daj sie zwariowac. A wlasnie, jak to jest z ruchami u was? Mocno trzymam kciuki, na pewno wszystko bedzie dobrze!!!!!!
 
Hej. Ja po wizycie. Mały ma niskie tętno 114 ud na minute, mam liczyć ruchy i zrobić ktg, już sie umówiłam na środę na 8:30, jak ktg wyjdzie nie tak to do szpitala. Przy skurczach rośnie mi też cisnienie, wiec nie wiadomo jak to sie skonczy. W kazdym badz razie mam jechac do spzitala gdy: bedzie mniej niz 10 ruchow dziecka w ciagu dnia, bedzie plamienie/krwawienie, bedzie wysokie cisnienie, beda skurcze co 10 minut i beda sie nasilaly, zaczna odchodzic wody, itd..

Jesli wszystko bedzie ok i dotrwam to 26 listopada mam odstawic magnez i luteine.

Oby to ktg wyszlo dobrze.. tak sie tym teraz martwie ze szok :( u ktorejs tez maluszek ma niskie tetno ?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Iza oby to był jedynie gorszy dzień Szymka, mam nadzieję, że w środę wszystko dobrze wyjdzie. U nas z reguły tętno ok 140, dziś też będę miała mierzone. Nie denerwuj się :*
 
reklama
Do góry