reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
Wypisalam sie. Obstawiam ze szybko urodze, pisaly sie skurcze nawet do 60% a po badaniu boli caly dol..... W plecach tez dziwnie czuje jak na okres. Powiedzieli mi, ze jak wroce z bolami itp to mnie na lajcie przyjmia i wszystko ok, tylko np nie wystawia mi zwolnienia (mam od gina i tak)

No to ładnie! :)
Może 'wywołali' ci ten poród i taki był zamysł ;)

Ostudzenia nerwów i powodzenia !
 
Kochane, kryzys laktacyjny zażegnany :)

Na początku nocy bolaly mnie piersi jak nie wiem, nie mogłam spać, ale potem mi przynieśli małego na karmienie, zjadł ładnie z jednej piersi, po 3 godzinach zjadł z drugiej piersi, jadł ładnie, równo, i potem obudziłam się po prostu już bez bólu. Znów nakarmiłam synka, i poszedł na kąpiel, a mnie piersi nie bolą :)

Trzymajcie kciuki za to co dziś powie lekarz :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ratunku. Jakos tak caly dzień mam skurcze nie bolesne, ale caly brzuch robi sie twardy. Czy to sa te przepowiadajace? Sama nie wiem:( a troche mnie to niepoki
 
Didi ja mam dwa rodzaje skurczy, te co są od początku ciąży bardzo mnie bolą, a te które mam od 3 tygodni są bezbolesne i myślę że one mi skróciły i rozwarły szyjkę.

Sprawdź czy są regularne i jak długo trwa jeden. Ja używam stopera. Weź długą kąpiel ale tak żeby objęła co najmniej 3 twardnienia i możesz wziąć nospę. Sprawdź czy to coś zmieni.
 
reklama
Do góry