reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
Dziewczyny ratunku. Jakos tak caly dzień mam skurcze nie bolesne, ale caly brzuch robi sie twardy. Czy to sa te przepowiadajace? Sama nie wiem:( a troche mnie to niepoki
Ja przez caly weekend mialam to samo. Tylko ze u mnie brzuch bolal w trakcie skurczu caly od Pipki az po zebra. I to byl taki silniejszy bol okresowy.
Maly sie wtedy denerwowal przy twarda brzuchu I czulam ze sie ruszac co bolalo mocniej.
Latalam do kibla I bylam nawet chetna Wlozyc paluchy do gardla aby sobie ulzyc bo bylo mi niedobrze jak cholera.
Dzis lepiej ale tak zle to ja sie jeszcze nie czulam jak przez te dni. A zaczelo sie wieczorem w sobote.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przez caly weekend mialam to samo. Tylko ze u mnie brzuch bolal w trakcie skurczu caly od Pipki az po zebra. I to byl taki silniejszy bol okresowy.
Maly sie wtedy denerwowal przy twarda brzuchu I czulam ze sie ruszac co bolalo mocniej.
Latalam do kibla I bylam nawet chetna Wlozyc paluchy do gardla aby sobie ulzyc bo bylo mi niedobrze jak cholera.
Dzis lepiej ale tak zle to ja sie jeszcze nie czulam jak przez te dni. A zaczelo sie wieczorem w sobote.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi na wieczór myślałam że odpuściło ale nie bardzo plecy nie bolały cały dzień mała podczas skurczy w ogóle się nie ruszała. Dopiero jak odpuściły to sie poruszyłą. Ju stracha mialam. Wzięłam kąpiel ale w nocy jakoś tak dziwnie brzuch bolał u dołu, może jak na okres sama nie wiem(chyba byłam zbyt zaspana) a dziś od rana mnie mdli i znowu skurcze puki co malo i słabe ale jednak. Joshi a na kiedy masz termin? Bo ja to na święta dopiero
 
Mi na wieczór myślałam że odpuściło ale nie bardzo plecy nie bolały cały dzień mała podczas skurczy w ogóle się nie ruszała. Dopiero jak odpuściły to sie poruszyłą. Ju stracha mialam. Wzięłam kąpiel ale w nocy jakoś tak dziwnie brzuch bolał u dołu, może jak na okres sama nie wiem(chyba byłam zbyt zaspana) a dziś od rana mnie mdli i znowu skurcze puki co malo i słabe ale jednak. Joshi a na kiedy masz termin? Bo ja to na święta dopiero
Ja mam termin z om 24 grudzien
Ale planowane cc 14 grudnia. Oby nic sie wczesniej nie zaczynalo do tego terminu.
Jutro ostatnia wizyta u gina.
Ktg
Usg
I sprawdzanie szyjki.
Zobaczymy co I jak

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po naszej ostatniej wizycie. Małej nie spieszy się do nas ;) ujście zew. otwarte, a wew. zamknięte, ogólnie wszystko ok, ale póki co oznak zbliżającego się porodu nie widać.. Jeżeli za tydzień nie urodzę to co dwa dni do szpitala na ktg, a za następny tydzień na wywołanie porodu..mam nadzieję, że jednak coś się ruszy i ominie nas.. Morfologia trochę spadła i dostałam tabletki z żelazem.
Joshi teraz czekamy na wieści od Ciebie:)
 
reklama
Do góry