reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

Była u nas dziś położna, udało sie jej umowic nas z Szymonkiem do lekarza bo biedny taki chory :/ polozna sie wystraszyla bo harczy i ma gesty katar, zle mu sie oddycha :( Boje sie ze doktor nas wysle do szpitala :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas tez była położna- mała wciąż słabo przyrasta, musimy znów dokarmiać moim odciaganym mlekiem... nie znoszę laktatora po tych 4 tyg. Mam nadzieje, ze to sie w końcu skończy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i dostalismy inhalacje- nebbud i mucosolvan. Szymonek ma zapalenje krtani i cos tam na plucka schodzi :( jak sie pogorszy to szpital :( oby bylo lepiej.. tak sie boje :( a jeszcze mąż na nocke idzie :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i dostalismy inhalacje- nebbud i mucosolvan. Szymonek ma zapalenje krtani i cos tam na plucka schodzi :( jak sie pogorszy to szpital :( oby bylo lepiej.. tak sie boje :( a jeszcze mąż na nocke idzie :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Izulqa Szymuś już zdrowy? Nebbud to bardzo popularny lek na inhalacje i skuteczny więc mam nadzieję że się poprawiło i obyło się bez szpitala. Ale ciężko się patrzy jak takie maleństwo choruje.. Serce ściska..

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze nie wyzdrowial :( dalej czasem charczy, i poszlo mu zapalenie na oczka. Za godzine jedziemy do lekarza..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak charczy to może sapkę tylko ma tymbardziej że piszesz że to zdarza się czasem. Moja też tak charczy i sapie ale od czasu do czasu tylko. Nawlizac trzeba solą fizjologiczna dzień dwa i przechodzi. Daj znać co lekarz powiedział.
Ja dziś też miałam wizytę u pediatry. Obyło się bez wrzaskow wręcz grzeczna była jak aniołek :)
Przypakowała i waży 4620g - 4 tyg + 2 dni.

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po wizycie u lekarza wczoraj moge powiedziec ze zapalenie krtani juz prawie przeszlo, w plucach czysciutko juz :) jeszcze tylko dzis i jutro inhalacje i koniec :) a do oczkow dostalismy kropelki

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Super Iza :) dobrze że poszłaś po kropelki to mu zaraz przejdzie :)

k0kdj44jit133s3w.png

km5stv73hx4t59k1.png
 
Do góry