reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

@xXxIzuLQaxXx nic sie nie martw. Jak byloby zle to by nie odeslali do domu. Trzymam kciuki. A w srode na ktg zobaczysz ze maly daje popalic [emoji6]

Aneta_ck oj kochana napewno blizej niz dalej u kazdej z nas do porodu. Ale ty bedziesz pierwsza cos czuje ( nie liczac juz rozpakowanych I zaplanowanych cc) Aj zobacz tak sie balas takie problemy I dotrwalyscie z malutka! Super .

@k8sad o kurcze zostal tydzien ciazy [emoji44] jak ten czas leci.szok.trzymam kciuki za ciebie I twoich chlopakow.
Nie wazne jak urodzisz wazne aby chlopaki urodzily sie zdrowe I ty abyscie szybko doszla do siebie. Tego ci zycze z calego serducha. Trzymam kciuki.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Maluch sie rusza duzo co mnie bardzo cieszy i chyba dzieki tu jeszcse nie oszalalam [emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Ja po wizycie. Mały ma niskie tętno 114 ud na minute, mam liczyć ruchy i zrobić ktg, już sie umówiłam na środę na 8:30, jak ktg wyjdzie nie tak to do szpitala. Przy skurczach rośnie mi też cisnienie, wiec nie wiadomo jak to sie skonczy. W kazdym badz razie mam jechac do spzitala gdy: bedzie mniej niz 10 ruchow dziecka w ciagu dnia, bedzie plamienie/krwawienie, bedzie wysokie cisnienie, beda skurcze co 10 minut i beda sie nasilaly, zaczna odchodzic wody, itd..

Jesli wszystko bedzie ok i dotrwam to 26 listopada mam odstawic magnez i luteine.

Oby to ktg wyszlo dobrze.. tak sie tym teraz martwie ze szok :( u ktorejs tez maluszek ma niskie tetno ?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam za Was kciuki.

A my też po wizycie. Zastępcza pani doktor przesympatyczna tak jak moja. Maluszek już nie taki mały, bo waży 3280. No i najlepsze, bo jeszcze dwa tygodnie temu szyjka miała 4,5 cm i była zamknięta, a teraz jest króciutka i lekkie rozwarcie; wszystko gotowe już u mnie do porodu i możliwe, że nawet nie dotrwam do kolejnej wizyty za 2 tygodnie. Oczywiście może też być dłużej, ale wersja z 5 grudnia (termin z om) jest raczej pesymistyczna i pani doktor stawia raczej na listopad. Maluch jest już na tyle duży, że jest gotowy, żeby się urodzić, więc już się nie ma co bać, że to 36 tydzień dopiero. jedyny powód do niepokoju, to lekko powiększone miedniczki nerkowe, ale raczej nie ma się co martwić. Pani doktor dała mi wydruk z usg z tymi miedniczkami, żebym zabrała ze sobą do szpitala, żeby pediatra zrobił małemu usg nerek po porodzie.
Łożysko ma stopień dojrzałości 2/3, co na tym etapie ciąży jest całkowicie normalne; najważniejsze, że przepływy super.
Dziś na ktg młody współpracował i ładnie się ruszał i nie ma żadnego powodu do niepokoju. Normalnie dopiero sobie zdałam sprawę, że to moje być lada chwila. Muszę wreszcie napisać plan porodu. :-p
 
Nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam za Was kciuki.

A my też po wizycie. Zastępcza pani doktor przesympatyczna tak jak moja. Maluszek już nie taki mały, bo waży 3280. No i najlepsze, bo jeszcze dwa tygodnie temu szyjka miała 4,5 cm i była zamknięta, a teraz jest króciutka i lekkie rozwarcie; wszystko gotowe już u mnie do porodu i możliwe, że nawet nie dotrwam do kolejnej wizyty za 2 tygodnie. Oczywiście może też być dłużej, ale wersja z 5 grudnia (termin z om) jest raczej pesymistyczna i pani doktor stawia raczej na listopad. Maluch jest już na tyle duży, że jest gotowy, żeby się urodzić, więc już się nie ma co bać, że to 36 tydzień dopiero. jedyny powód do niepokoju, to lekko powiększone miedniczki nerkowe, ale raczej nie ma się co martwić. Pani doktor dała mi wydruk z usg z tymi miedniczkami, żebym zabrała ze sobą do szpitala, żeby pediatra zrobił małemu usg nerek po porodzie.
Łożysko ma stopień dojrzałości 2/3, co na tym etapie ciąży jest całkowicie normalne; najważniejsze, że przepływy super.
Dziś na ktg młody współpracował i ładnie się ruszał i nie ma żadnego powodu do niepokoju. Normalnie dopiero sobie zdałam sprawę, że to moje być lada chwila. Muszę wreszcie napisać plan porodu. :-p
Szymuś też ma powiekszone miedniczki w nerkach. Też mamy powiedzieć o tym pryz porodzie. Podobno jak wody sa w normie i pecherz u malucha jest ok, to nie mansie co martwic tylko faktycznie zbadaja po porodzie. Mi lekarz mowil ze moze byc tak ze maly sie wysika i samo wszystko ladnie zniknie

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam za Was kciuki.

A my też po wizycie. Zastępcza pani doktor przesympatyczna tak jak moja. Maluszek już nie taki mały, bo waży 3280. No i najlepsze, bo jeszcze dwa tygodnie temu szyjka miała 4,5 cm i była zamknięta, a teraz jest króciutka i lekkie rozwarcie; wszystko gotowe już u mnie do porodu i możliwe, że nawet nie dotrwam do kolejnej wizyty za 2 tygodnie. Oczywiście może też być dłużej, ale wersja z 5 grudnia (termin z om) jest raczej pesymistyczna i pani doktor stawia raczej na listopad. Maluch jest już na tyle duży, że jest gotowy, żeby się urodzić, więc już się nie ma co bać, że to 36 tydzień dopiero. jedyny powód do niepokoju, to lekko powiększone miedniczki nerkowe, ale raczej nie ma się co martwić. Pani doktor dała mi wydruk z usg z tymi miedniczkami, żebym zabrała ze sobą do szpitala, żeby pediatra zrobił małemu usg nerek po porodzie.
Łożysko ma stopień dojrzałości 2/3, co na tym etapie ciąży jest całkowicie normalne; najważniejsze, że przepływy super.
Dziś na ktg młody współpracował i ładnie się ruszał i nie ma żadnego powodu do niepokoju. Normalnie dopiero sobie zdałam sprawę, że to moje być lada chwila. Muszę wreszcie napisać plan porodu. :-p
O kurcze jaki juz duzy chlop.
Toz to polowa mojego okruszka.
Super ze wszystko dobrze.
No I kurcze jak juz Blisko do tulenia synka.
Trzymam kciuki.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antiope to mnie zaskoczyłas. No nie spodziewalabym sie ze u Ciebie tak szybko pojdzie. Moze razem na porodowce wyladujemy. No nie na jednej oczywiscie ale w tym samym czasie :D super waga synka :)

Joshi dzięki za dobre słowo:)


 
Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę :) wszystkie zaraz będziecie że swoimi Maluchami, a u mnie termin na 21grudnia, a jeszcze wszyscy mi mówią, że jak pierwszy poród to na pewno przenosze i będzie styczniowa...
 
Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę :) wszystkie zaraz będziecie że swoimi Maluchami, a u mnie termin na 21grudnia, a jeszcze wszyscy mi mówią, że jak pierwszy poród to na pewno przenosze i będzie styczniowa...
To tez nie powiedziane ze przenosisz. Ja pierwsza corke urodzilam 3 dni przed wyznaczonym terminem, przed, a nie po :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szymuś też ma powiekszone miedniczki w nerkach. Też mamy powiedzieć o tym pryz porodzie. Podobno jak wody sa w normie i pecherz u malucha jest ok, to nie mansie co martwic tylko faktycznie zbadaja po porodzie. Mi lekarz mowil ze moze byc tak ze maly sie wysika i samo wszystko ladnie zniknie

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja się nie stresuję. Miedniczki powiększone są nieznacznie i może się okazać, że po prostu taka uroda małego. Ważne, żeby nie zaniedbać i sprawdzić po porodzie.

Antiope to mnie zaskoczyłas. No nie spodziewalabym sie ze u Ciebie tak szybko pojdzie. Moze razem na porodowce wyladujemy. No nie na jednej oczywiscie ale w tym samym czasie :D super waga synka :)

Joshi dzięki za dobre słowo:)


No ja też się nie spodziewałam. Ja jeszcze nie gotowa! Trzeba meble przestawić, wózek wyjąć z piwnicy, napisać plan porodu... Tyle jeszcze do zrobienia. Trzymajcie kciuki, żeby mi się synuś dopiero po 23 wykluł.

Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę :) wszystkie zaraz będziecie że swoimi Maluchami, a u mnie termin na 21grudnia, a jeszcze wszyscy mi mówią, że jak pierwszy poród to na pewno przenosze i będzie styczniowa...
Ja pierwszą ciążę "przenosiłam" tylko 1 dzień po terminie, albo raczej 9h50m, więc nic nie jest powiedziane :happy:
 
@xXxIzuLQaxXx nie stresuj sie, poczekaj na spokojnie do ktg. Zobaczysz, ze napewno wszystko bedzie dobrze. Kciuki sa!

@aneta_ck Brzmi jak czop :) Wyglada na to, ze Malutka powoli sie pakuje :) Trzymam za Was kciuki!

@Antiope o prosze, kawal chlopa! :) Super waga i juz naprawde nie wiele Cie dzieli od spotkania z synkiem :)

@joshi kochana dopisz mnie prosze z wizyta na piatek o 13.00 :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
reklama
Hej dziewczyny nadrobić nie sposób Was. fantastycznie że Wasze dzieci tak rosną. Ana nie tylko ty będziesz tak długo czekać na swoją pocieche. Ja mam termin na 26 grudnia chodź lekarka zmieniła mi w sobote na 19 grudnia bo szybko rośnie 32tc i 2 dni 2.200kg I mów że raczej mała będzie duża szacuje że urodzę w święta a mała będzie ważyć coś ok 3.700
 
Do góry