reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowki w UK i Irlandii

reklama
No to ja mam termin wizyty na scan na 20 maja ;-) a 7 czerwca mam na wizytę do szpitala na konsultacje ginekologiczno poloznicza - dzwonilam sie dowiedzieć o co chodzi i okazalo sie ze doktorek który prowadził mi ciążę z alexem ( gdyż miałam trochę problemów) chce mnie widzieć zeby Sie upewnić czy ze mną i dzidzia wszystko ok ;) jak miło. I to sami z własnej woli ;)
 
Agusia- to rzeczywiscie milo z jego strony :)

I ja tez jestem umowiona na scan na 20 maja :D nie moge sie doczekac DOBRYCH wiesci :)
 
W UK.
Poród był długi. Ale opieka super. oddzielny pokój z łazienką, własna położna która ciagle przy mnie była. Znieczulenie jakie chcesz. Wszystko bylo spoko.
Jedyne co mnie martwi to brak opieki w czasie ciazy. Bo uwazam ze to troche przesada zeby czekac 12 tygodni na pierwszy scan. Ciezko jest zyc w niepewnosci. A wiadomo ze niektóre nieprawidlowosci jak sa wykryte wczesnie to moga zostac wyleczone.
 
wiesz z jednej strony masz racje ale z drugiej jakby spojrzec z boku nie przez pryzmat własnej ciazy to organizm jezeli jest plod uszkodzony go poprostu wydali- naturalana selkcja, a jezeli sa komplikacje z powodu choroby czy cos to jedziesz na A&E i tez cie przyjma, zrobia skan, dadza leki wiec nie jest tak najgorzej, ja uwazam, ze nie jest idealnie ale jest dobrze po 2 dzieci urodzonej tu i 2 ciazach prowadzonych tu jestem zadowolona, mimo ze jestem corka poloznej z pl :) i w glowie zawsze miaalam inny obraz i czego innego byłam uczona :tak:
 
reklama
Agusia na razie jest dobrze, dziekuje :) dzis caly dzien meczyly mnie mdlosci i zawroty glowy wiec chyba sie rozkreca ;)
Poza tym jak zwykle znajde sobie temat do internetowych przeszukiwan -glupia- i zaczelam watpic czy takie wysokie hcg to dobry znak? O ile bardzo cieszylibysmy sie z blizniakow o tyle moje czy malenstwa chorubska sa nie mile widziane.. Bo przeciez 4t+5d i wynik 4400 to sporo!
Musze przestac przesiadywac na necie bo sama wpedzam sie w paranoje ;) jutro przy badaniu zapytam sie pielegniarki o poprzedni wynik, moze babka w recepcji mi zle podala...

Jusia witaj w naszych skromnych progach :D
Mi tez nie podoba sie, ze trzeba czekac na skan do 12 tyg, zdarza sie, ze dziewczyny tak pozno dowiaduja sie, ze nie ma dziecka tylko puste jajo plodowe itp. po tym jak przez tak dlugi czas przyzwyczajaly sie do mysli o dziecku. Podobnie z ciaza pozamaciczna, ktora mozna wykryc wczesniej, ale po co...
Dlatego Jusia ja ide na 1szy scan prywatnie, nie sa jakies super drogie, nawet w mojej malej miescinie robia, wiec w Londynie musi byc do wyboru do koloru :)

A wy jak sie mamuski zagraniczne czujecie? :)

Poza tym DOBRANOC!
Jestem w lozku od 18:30 haha polozylam sie na chwile i zasnelam, wiec teraz tylko wstalam, szybki prysznic i znow do lozka. Slodkich snow xx
 
Do góry