reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowki w UK i Irlandii

Maly update, pielegniarka dzis potwierdzila wynik hcg i zapytala czy nie spodziewam sie blizniakow haha ;) poczekam na dzisiejsze wyniki i bede dzialac!
 
reklama
Dziub a czemu ci ciagle robią hcg? Mi nie robili ani razu :( tez bym chciała wiedzieć co i jak
 
Wiesz, nie robia mi go ciagle tylko teraz powtarzaja ;) I sama jestem zdziwiona czemu tym razem mi je robia, po przy pierwszej ciazy nie zrobili nic. Za pierwszym razem po prostu trafilam na dobra wyrozumiala lekarke, ktora po mojej prosbie o badania krwi, bo martwilam sie o ciaze po poronieniu, sama zasugerowala zrobienie blood count, tarczycy watroby i czegos jeszcze i wlasnie hcg :) A powtarzaja bo zadzwonilam w weekend na Early Pregnancy Assessment Unit z tymi bolami w boku i tam powiedzieli mi wlasnie, ze na wszystko za wczesnie, usg itp, zebym ew zrobila hcg i powtorzyla za 48h zeby zobaczyc jak rosnie, zeby wykluczyc pozamaciczna. To bylo zanim dostalam wyniki z pierwszego badania. Wiec zadzwonilam do przychodni, powiedzialam im o tym i przyjeli mnie na badania na slowo honoru! Szczerze pielegniarka sama zdziwila sie ze jestem drugi raz, po tym jak pierwszy wynik byl taki wysoki, ale powiedzialam jej o tym weekendowym tel. i niczego nie podwazyla :) jeszcze dodala, ze sama bedzie czekac na wynik bo ciekawi ja co z tego wyjdzie ;) byle zdrowe dziecko!
 
Dziub jak tam twoje bety? No normalnie skali wam zabraknie niedługo ;)

A gdzie reszta dziewczyn co tu tak cicho??? Wszystkie haftuja? Hihi
Melodowac sie :D
 
No wlasnie, odnosze wrazenie, ze sporo nas tu z wysp...?

Beta 5tydz 5 dzien 37000. Czyli podwaja sie ladnie, dobrze, a z drugiej strony taka wysoka, ze nachodzi mnie czasem strach czy to nie zasniad groniasty... Z drugiej strony wystarczy, zeby dziecko zagniezdzilo sie troche wczesniej i te kilka dni robi juz roznice :)

A Ty Agusia jak sie czujesz?
 
dziub u mnie koszmar ... jade na PEPTAC caly czas a i tak sa dni nie wiele pomaga :-( mdli mnie, wymiotuje bardzo o kazdej w zasadzie porze mnie łapie , nawet w nocy potrafi :szok: dzis pogonilo mnie po wypiciu pol szklanki wody mineralnej i spedzilam godzine w ubikacji :sorry2: lipa jednym slowem... M 3 razy jezdzil do tesco a to po cole , bo moze choc to, a to po cytryne bo sie skonczyla a mi sie herbaty z cytryna zachcialo i tak ciagle cos . odliczam dni do scanu kochana juz sie doczekac nie moge, podswiadomie wiesz ze wszystko ok bo dolegliwosci sa wiec i ciaza sie rozwija, ale to nie to samo co zobaczyc bijace serduszko, badz serduszka.... a co do serduszek... to moze jestem dziwna ale ja mam przeczucie dziwne... snia mi sie bliznieta :tak: jak mysle to czesto o dzieciach nie o dziecku... i sama sie na tym lapie :p pewne to paranoje ciezarnej ale dopoki mi nie powiedza ze jedno to nic nie wiadomo :) hihi choc jakby byly dziewczynki to ja nie mam nic przeciwko :) najwyzej auto sie weiksze kupi :) bedzie pretekst do zmiany mojego samochodu hihi bo m swoj niedawno dostal na urodziny od zonki :tak: a tak po za tym moj mlody daje w kosc , szogun maly wiec specjalnie nie odpoczne, jak M w domu to on robi wszystko przy chlopcach wiec ja mam czas sie polozyc, polezec czy chocby posiedziec i tv poogladac ale jak on w pracy to wyjscia nie mam i ja biegam.

a jak ty sie czujesz? jakies dolegliwosci?
 
Nie zazdroszcze Ci tych wymiotow! Ja jeszcze nie wymiotowalam, ale mnie chyba tez nie ominie... Ja mam najgorzej poznym wieczorem i w nocy, zdycham! Wczoraj obudzilam sie o 3 w nocy zeby sie wysiusiac i koniec- do 5 wylam z mdlosci. Czasem mysle, ze to dlatego, ze jestem glodna bo bardzo malo jem, ale jak cos zjem to jeszcze gorzej! I jak oni moga tak mowic, ze ciaza to nie choroba ;)
Z maluszkiem masz pewnie rece pelne roboty.. Ja czasem w pracy nie wiem jak sobie poradzic, kiedy stoje na wprost klienta, ten nawija a ja mysle jak tu na niego nie zwymiotowac!

Poza tym blizniaki hihi moj maz by chcial, mowi, bedzie 2 za jednym zamachem i nie bedziesz juz musiala sie tak meczyc ;) a ja na to, ze nie wiem czy za 3 lata nie zechce byc znowu w ciazy... My planujemy zaadoptowac dziecko, zawsze mielismy taka chec, 3 dzieciaczki- taki plan.
A kto wie ile ktosiow u ciebie rosnie? Moze masz trafne przeczucie ;) byle do scanu...

A mialam pytac, ten scan masz robiony na NHS?
 
Tak dziub wszystkie badania i scany na nhs , my zawsze chcieliśmy 3 dzieci ale pewnie jakby druga była dziewuszka to bym sobie opuściła na jakiś czas a ze mam 2 chłopców godziwego do kompletu brakuje. Chcecie adoptowac mogąc mieć własne dzieci? Podziwiam ! Ja jak byłam młodsza tez tak myślałam bo tyle sierotek, ale ja moge mieć swoje dzieci więc sprawa sie rozmyla.
Mój kuzyn tez se zarzekal ze wezmą dziecie z domu dziecka ale jak urodził im sie pierwszy syn , pózniej drugi i tez cisza sie zrobiła .
 
My zawsze rozmawialismy o adopcji, niezaleznie od tego czy bedziemy miec swoje czy nie, ale wiadomo, zycie moze potoczyc sie inaczej :)

Agusia, byle to scanow! mnie kusi, zeby umowic sie kilka dni wczesniej, na samym poczatku 8 tyg (ide prywatnie) musze pogadac z mezem ;)
 
reklama
To koniecznie daj znać ale czekaj jak to na w 8 tyg?! Przecież ty masz scan 20 maja pierwszy, tak? To w okolicach 12 tyg a 20-sty jest za niecałe 2 tyg.... Ja jutro kończę 9 tydzień ciąży . Wytrzymam do 20 hihi jakoś dam radę .
Ale do 20 tyg będzie ciezko ... Szczególnie ze tak bardzo będę sie bała tego scanu , a jednocześnie będę czekała z niecierpliwością ;)

A na moje mdłości pomaga cola! Tak jak w pierwszej ciąży nie tunelem gazowanego choć tak mi sie chcialooooo , w 2 sporadycznie to teraz mi podpowiedzieli ze to pomaga i pomaga! ;)
 
Do góry