reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowki w UK i Irlandii

reklama
Agusia brzuch gigant! :-D Jakas ta sonografka 'lewa' Ci sie trafila, ja bym poszla prywatnie na Twoim miejscu i podejrzala ile tam dzieciaczkow sie zagniezdzilo. Przeczucie haha, z takim brzuchem to juz nie przeczucie tylko pewniak :tak: Swoja droga dziwne, ze tylko jedno widziala, moze zle mysle, ale przeciez taki brzuch powinien pokazac 2 duze dzieciaczki.... a zreszta, kazdy ma inna urode, podobno w nastepnych ciazach szybciej 'wypycha'. Zycze Ci, zeby bylo tak jak chcecie :)

Ja w ciaglej niewiedzy....
 
Agusia brzuch gigant! :-D Jakas ta sonografka 'lewa' Ci sie trafila, ja bym poszla prywatnie na Twoim miejscu i podejrzala ile tam dzieciaczkow sie zagniezdzilo. Przeczucie haha, z takim brzuchem to juz nie przeczucie tylko pewniak :tak: Swoja droga dziwne, ze tylko jedno widziala, moze zle mysle, ale przeciez taki brzuch powinien pokazac 2 duze dzieciaczki.... a zreszta, kazdy ma inna urode, podobno w nastepnych ciazach szybciej 'wypycha'. Zycze Ci, zeby bylo tak jak chcecie :)

Ja w ciaglej niewiedzy....


no gigant mowilam :tak:
nie dalam rady dziub nie wytrzymam 2 tyg jutro jade do private clinic na wizyte i scan... mam wizyte na 10:30 nie ma sensu sie tak stresowac... nie moge spac, nie mam apetytu... :zawstydzona/y: chce wiedziec co jest , czy bliznieta czy jedno , jak jedno to czy wszystko ok, i dlaczego znowu taki brzuch? czy za duzo wod? aaaa tyle pytan... nie dam rady... dalej w stresie :-(
 
Tylko sie nie denerwuj! Spokojnie, na pewno wszystko dobrze, albo jedno zdrowe i po prostu po 2 ciazach szybciej masz brzuszek, albo blizniaki! Nie ma innego wyjscia...no chyba ze trojaczki ;) dobrze, ze idziesz prywatnie, daj od razu znac co i jak :)

Ja z kolei juz zrezygnowalam... Nie mam wiecej sily niczego szukac, przejrzalam wszystkie prywatne kliniki do, ktorych bylby sens jechac i wszystko pobukowane na 2 tyg do przodu! Opadaja mi rece. Jakby caly cholerny wszechswiat zrzeszyl sie przeciwko mnie..... Jutro zadzwonie tylko na EPAU i zobacze czy sie nade mna zlituja, jak nie to w czwartek atakuje polozna. Mam wrazenie ze mieszkam w kraju trzeciego swiata, i to w jakim zajzadupniejszym zakatku.
 
Dziub nie koniecznie ja zadzwoniłam wczoraj i Umówiliśmy sie na dziś rano ;) trochę optymizmu ;)
Ja skolei spać nie moge! Nosz ..., będę umierać cały dzień pózniej :( aaaaaa
 
No widzisz, to fajnie, taki jest komfort siedzenia w domu. Ja pracuje na pelen etat, jestem prawa reka szefa, wlasciwie prowadze za niego biznes, jego nigdy nie ma, wiec nie moge sobie pozwolic na wizyte z dnia na dzien. Musze mu powiedziec z kilkudniowym wyprzedzeniem. Tez dzwonilam, i wszystkie kliniki maja pelne grafiki do 3-4 czerwca. Tam gdzie trzeba jechac 2-3 h nawet nie patrzylam, koszty sie robia smieszne z braniem dnia wolnego, dojazdem i cena usg.

Jest jeszcze jedno miejsce, wlasciwie pod nosem, ktore ma do mnie oddzwonic, ale na cuda nie licze. Musze dogadac sie z parszywym nhs :/
 
Dziub faktycznie wybrałam się do ultrasound-direct i jestem bardzo zadowolona :-):-) Super sprzęt, świetna pani doktor nio i dzidzia zdrowa a ja spokojniejsze i wizyta na drugi dzien po telefonie
 
Dziub ja siedzibę w domu bo zdecydowałam sie na career break po Maciezynkim z Alexem a ze był dla mnie dostępny to czemu nie ;) stać nas na to póki co ;) ja pracuje w banku jako Personal Banking Manager więc wiem jak ciezko sie wyrwać mając pełny dziennik klientów ... ;) dasz radę ;)
 
Towicz ciesze sie :) ja tez chetnie bym sie do nich wybrala, ale akurat u nas byli zabukowani do 2 czerwca :/ na pewno sie do nich zglosze juz w zaawansowanej ciazy!

Agusia no jasne! Jak u nas wszystko bedzie dobrze to planuje wrocic do pracy na min godzin, wole miec wiecej czasu dla rodziny i sztuki, tu gdzie pracuje kariery robic nie chce ;) jakby to byla galeria to co innego... ;)

No i gratuluje zdrowych maluszkow!

Dzis tez mialam USG haha idziemy leb w leb ;) Zadzwonilam na EPAU i powiedzialam ze sie zle czuje, ze mialam wczesniej takie i takie bole, i ze poprzednia poronilam, i ze sie stresuje i o dziwo zaprosili mnie juz dzis! Jak napisalam w 'wizytach' badanie bylo expresowe, ale wlasciwie niczego szczegolnego nie spodziewalam sie po babce, ktora zrobila je z doskoku na stojaco! Nie narzekalam jednak bo naprawde nagieli te swoje zasady i przyjeli mnie po to zeby pokazac, ze dziecko zyje. Co za ulga po wczesniejszej stracie..! Jutro postaram sie ugadac z polozna o USG za 3-4 tyg, to bylby moj 12 tydz, nie chce czekac jak kolezanka do 14 tyg... Mam nadzieje, ze ja przekonam!
 
reklama
Do góry