reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowki w UK i Irlandii

Byłam się rejestrować już kilka tyg temu i czekam cały czas na list od nich, no i się nie doczekałam do tej pory. Pani w okienku poinformowała mnie, iż oni nic nie mogą zrobić jedynie zapewnić mi opiekę w wypadku choroby, zapytała się w którym jestem tyg ciąży i skierowała mnie do najbliższego szpitala żebym się zarejestrowała i tyle.
 
reklama
Spróbuj w innej przychodni ale tak żebyś nie była na liście oczekujących ... Dziwne to dla mnie jak można tygodne czekać na lekarza ... Ja bym dym zrobiła i na pewno by sie dało... Życie mnie nauczyło ze czasem trzeba umieć noga tupnac i dobrze argumentowac... Zeby załatwić ...
 
Byłam właśnie w przychodni, jeszcze raz się pytałam to powiedziała mi że one nie mają położnej jedynie może mnie skierować tam w szpitalu do położnych ale to trzeba będzie czekać jeszcze 2 tyg więc na jedno wychodzi czekam na tą wizytę 1 i tam załatwię wszystko. Bo byłam w tym biurze położnych w szpitalu powiedziały mi że mam czekać na tą wizytę i w tedy się okaże czy u nich mi przyznają czy gdzie indziej mnie skierują. Pogmatwane to wszystko jakieś
 
Fakt pogmatwane, ale jezeli powiedzieli ci ze w szpitalu sie okaże to nie zostaje nic jak czekać . Bedzie dobrze :) dawaj znać
 
miałam się jeszcze pytać bo tu kolega z pracy podpowiedział mojemu narzeczonemu że trzeba spełniać jakieś odpowiednie warunki bo inaczej nam dziecka nie oddadzą ze szpitala i tak się przestraszyliśmy że już mieszkania szukamy nowego bo obecnie mieszkamy z rodziną w domu i mamy w sumie dla siebie tylko jeden pokój
 
Warunki to fotelik do samochodu :) nie ma problemu ze mieszkacie z rodzina , najważniejsze zeby dziecko było zadbane i miało gdzie spać tj łóżeczko , kosz mojzesza czy coś . Więc nie panikuj kochana. Bedzie do was przychodzić położna pierwszy raz w 2 dobie po porodzie jezeli ona coś złego zauważy to powiadomi opiekę społeczna , ale uwierz mi ze jezeli dziecko bedzie czyste, zadbane i najedzone to nic wam nie grozi :)
 
Do góry