reklama

Grudzień 2005 reaktywacja

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2005' rozpoczęty przez didi, 10 Listopad 2010.

1. didi

didi Fanka BB :)

Witam...mamusie grudniowe 2005 ..watek umarl daaaawnoo temu ale zawsze moze powstac na nowo

moj syn urodzil sie 11 grudnia 2005

jestem jedna z mam ktore byly na tym watku od poczatu jego powstania...mam nadzieje ze mamusie ktore tu byly i pisaly ze mna tez sie pojawia

2. ewe111

ewe111 Zaangażowana w BB

Witam!!! Jestem grudniową mamą - moja córcia urodziła się 27.12.2005 roku. Jest wspaniałą 5 latkom !!!

3. reklama
  4. Skakanka

Skakanka Mamy styczniowe 2007 Mama wyrodna;-)

Hej, no widziałam,że nic się tu nie dzieje już długo....grudniówki zeszły do podziemia;-)Witam się, jak widać mam dwie córy Natalkę 6.12.05 i Martę 06.01.07, 13 miesięcy różnicy a 2 lata rocznikowo;-)Pozdrawiam.

5. ewe111

ewe111 Zaangażowana w BB

5 latki są fantastyczne!!!! Takie małe damulki-pomiędzy moimi dziećmi jest cztery lata różnicy-chłopiec i dziewczynka-a dogadują sie świetnie! Pozdrawiam wszystkie mamy grudniowych dzieci!

6. szczęście

szczęście Podwójna mama zimowa

witam mamusie... moja Jutk urodziła się 10 grudnia i jest dumnym starszakiem z troską opiekującą się swoim rocznym braciszkiem... obecnie przechodzi okres buntu i wiecznego NIE a mi zaczynają ręce opadać do ziemi i zastanawiam się nad wizytą u psychologa. Też tak macie?

7. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

no fajnie jakby powrócił wątek naszych 5-cio latków!!

moja Kaja jest z 30 grudnia;-)!!

8. ewe111

ewe111 Zaangażowana w BB

Witam wszystkie Grudniowe Mamy!!!!!!
    Oj tez sie nad tym psychologiem zastanawiam... u nas podobnie MAŁA nie dosc ze mówi nie to nie chce z nami współpracowac - sprzatac, pomagac w domu... do tego histeria...płacz.... ach te nasze pięciolatki!!!!
    Tylko KOCHAC!!!!

9. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

10. reklama
  11. marcellina

marcellina Zaciekawiona BB

Hellow! Mam synka z 21 grudnia 2005, bunt z NIE ma juz za soba w sumie:) Teraz ma duuuuuuzo obowiazkow przy rocznej siostrzyczce i jest w tym naprawde dobry:)

12. didi

didi Fanka BB :)

hej...moj Albert Nie tez ma juz za soba teraz za tojest na etapie skarg.. z czestwliwoscia co 2 minty kryczy " mamooo a Ewa zrobila to ....mao a Ewa ..itd" juz czasami mi rece opadaja a do tego jakby gluchy byl bo zamiast mowic normalnie to krzyczy... hiih

ale coz co chwilke jakis nowy bunt wiec wsystko trzba przetrwac.. :)

Poleć forum