reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Hej. Jestem tu całkowicie nowa i zielona. Pisze i nie wiem, czy uzyskam odp??:)BYć moze jestem w ciazy..niby robiłam test 7 dni po wariacjach:) z mezem, wyszedł negatywny..sądziłam, ze nie..ale jak teraz naczytałam sie..że..były i takie..ojej..znowuu się denerwuję:(
Boję sie..mialam plany na wakacje..mieliśmy zacząć starania w paxdzierniku dopiero..coś nam strzeliło do głowy..a co tam..pewnie sie i tak nie uda..chwila..i teraz sie denerwuję..Gdzie mój instynkt macierzyński:(?
ps:) piersi mnie nie bola..wcale..trochę jajniki:(..co to oznacza?..za 4 dni powinnam dostać@..jej..ale do tego czasu sfiksuje!!
 
DZIEWCZYNKI JESZCZE NIC STRACONEGO MOŻE DO WAS DOŁĄCZE[MAM TAKĄ NADZIEJE].W 29dc.MIAŁAM LEKKO ZABARWIONY ŚLUZ I POMYŚLAŁAM ,ŻE TO @ ,ALE OD TAMTEGO CZASU NIC ANI KROPELKI A DZIŚ MIJA 31DC. .Cykle mam zawsze28-29 dniowe.Zrobiłam wczoraj rano test paskowy zakupiony na Alegro i wyszedł negatywny.-nie wiem co mam myśleć,mam takie napięcie w podbrzuszu i nie raz takie kłucia w okolicy jajników.Jesli nie dostane do poniedziałku @ ,to idę zrobić beta hcg z krwi ,ale do tego czasu zwariuje.
 
No Lana:) Znowu sie spotykamy:) ..i identyczną mamy sytację;)..w Niedzielę powtórze test ..a we wtorek śmigam do gienka.., gdyby@ nie pojawiła się. Pozdrawiam Was
ps. Fajny bylby prezent na świet:)
 
ale tu cisza i spokój..Pewnie wiekszosc jeszcze nie wie, ze będzie grudniowa mamą;)..ja juz w przyszłym tyg wszystko bede wiedziała;)..ale nie mogę sie doczekać!!!!!!!!!!!!!!
 
Dorka -to faktycznie mamy podobną sytuacje -ja śmigam w poniedziałek na badanie krwi-oczywiście jeśli tez mnie wcześniej nie dopadnie wredna @,Życzę Ci powodzenia. :D
 
Witam
dzis rano zrobilam test i wyszedl pozytywnie...! u ginekologa bylam ale nie mogl jeszcze nic konkretnego powiedziec! mam pzyjsc za dwa tygodnie alesie ciesze....
 
Gratuluję Patina:):)Pierwsza z nas konkretna, która już cos wiecej wie:)..a my Lana musimy czekac..:(
..ale mnie bolą jajniki...:(to coś oznacza?:)
:D
 
reklama
Dorka-to tak samo jak mnie ,przynajmniej tak mi się wydaje ,że to jajniki .Mam takie napięte podbrzusze i ciagle mnie kłuje raz z lewej strony a raz z prawej ,a czasami to mam nawet "stereo"[po obu stronach]-tak jakby jajniki. Piersi też jakieś dziwne nie są powiększone ,ale przy ugniataniu troszkę pobolewają-a nigdy wcześniej ,nawet przed miesiaczką nie bolały.Dobra nie napalam się ,bo jeszcze nic napewno nie wiadomo.Dorka -trzymam za Ciebie piąstki.Powodzenia.
 
Do góry