reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Hej wiatm ja juz od jakiegos czasu przegladam forum ale jakos nie weszlam jeszcze na mamy grudniowe moje cory sa grudniowe.Urodzily sie 27 grudnia jako wczesniaki :).Pozdrawiamy
 
Hejka jak tam twoja cora mowi juz duzo ja sie zastanawialam czy moje male nie mowia za malo one mowia podstawowe slowa typu mama tata baba da am a po swojemu se rozmawiaja he urok blizniat
 
Witam grudnióweczki :-)
Pewnie mnie tu nie zechcecie :rofl2: poczytałam Was no i zdania podzielone macie co do przyjmowania nowych:-p
Chciałam się tylko przywitać, jestem mamusią grudniowa 2005, Kubuś urodził się 16 grudnia, pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki!!!!
 
Iwka - no te z 27 grudnia to tak maja chyba że mało mówią :-D:-D:-D Moja Paulina też strasznie małomówna jest... też tylko podstawowe słowa a resztę stęka ;-)

Agnieszka - witam Cię serdecznie :-) Skoro poczytałaś, to wiesz gdzie jesteśmy - ja tam zapraszam do nas na FORUM
 
Dziewczyny, zapraszamy na nasze forum, Wanda linka podała. Agnieszka, Iwka i kazda inna chetna. Wbrew temu co sie wydaje lubimy nowe osoby.
 
reklama
Do góry