reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Lilka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2005
Postów
10 824
hej mamuski z grudnia ujawniajcie sie :D

ja jestem z lipca i super miec swoja paczke babeczek co beda rodzic w tym samym terminie ;D

zaczynam ten watek abyscie sie osmielily

buziaki :D
 
reklama
hej, poganiaczko :D
mam wrażenie że grudniowym mamusiom trudno zauwazyć że są mamusiami, ja jestem listopadowa i to dopiero POCZĄTECZEK jest :D
mam przyjaciółke lipcową, więc trzymam za was kciuki!!!!
 
Bardzo mocno chciałam być grudniową mamusią ale się nie udało, mam nadzieję, że uda mi sięzacząć wątek mamuś styczniowych
 
Ja zrobiłam test - wynik negatywny :( Ale może za wcześnie - 6 dni po stosunku?? W każdym bądź razie czekam na okres - wszystko się wtedy wyjaśni... Może dołączę do mamuś grudniowych :laugh:
 
Witaj Nowa -napewno za szybko zrobiłas ten teścik ,powinnaś zrobić dopiero po terminie oczekiwanej @ -wtedy wyjdzie Ci napewno prawidłowy wynik.Ja również mam nadzieje ,że dołącze do "grudniówek" u mnie dziś mija 29dc.-muszę poczekać -może sie uda.Pozdrawiam. :D
 
Niestety nie dołącze do Was "grudnióweczki" właśnie się zaczeła ta wstręciucha @.Cóż muszę starać sie dalej może załapie się na" stycznióweczki".Życzę Wam kobitki dużooooo zdrówkai samych pogodnych dni z waszymi "FASOLKAMI".
 
Witaj Lana :) Ja mam przeczucie, że też "nie tym razem". Okaże się, jak przyjdzie @. Tyle, że wtedy nie dołączę nawet do styczniowych mam, bo tak naprawdę to nie staramy się jeszcze o dzidziusia, to teraz to po prostu przypadek (złe obliczenia ;) ). Mąż twierdzi, że nie mamy na razie warunków, i wiem o tym, ale mimo tego pragnę mieć dzidziusia :( Cały czas wmawiam sobie i jemu, że dalibyśmy sobie radę... Pozdrawiam i życzę, żebyś dołączyła do grona mam styczniowych :)
 
reklama
Dziękuje Nowa za to,że życzysz mi abym dołączya do mam styczniowych ,ja życzę Ci aby spełniły sie wszystkie Twoje marzenia związane z dzidziusiem.Pozdrawiam bardzo cieplutko.
 
Do góry