reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Witam również ja. moja Magdalenka urodziła się w 42 tc 4 grudnia 2005 - moja kochana Barbóreczka, dodam że starsza córka ur w 38 tc jest z 3 maja 2003 - moja kochana Konstytucja. Właśnie prawdopodobnie zaszłam w ciążę z trzecim bąblem i termin powinien być na 30 stycznia 2011, muszę obcykać jakie święta są w pobliżu tej daty :)))
 
Kołysanka - moja córa jest też z 27.12.2005 :)

Ewcia - mieszkałam kiedyś w Świeciu. Chodziłam tam prawie całą szkołę podstawową do ósemki :)
 
Ja równiez jestem szczęśliwą mamą Kingi urodzonej 13 grudnia o 15:25 :D
Córcka miała przyjsc na świat 8 stycznia 2006 r. ale widac nie mogła się doczekać ;)
 
reklama
Do góry