reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
makarony :tak::-)
fitanka.jpg

Kubie też się spodobało
robił akuku...:-D
akuku.jpg

poplątałem się....:baffled:
zapltaemsi.jpg



idziemy na spacerek ;)
 
Ostatnia edycja:
Kasiamaj - fajne makarony. Kubie się chyba podobały. Dobrze, że ich nie jadł.

Teraz ja się zwracam z prośbą o pomoc. Czy któraś z Was (chyba Kata?:-)) mogłaby mi łopatologicznie wytłumaczyć jak umieszczać zdjęcia na allegro, żeby były tak jak wklejone w tło?? Jakiś tam adres trzeba wklejać, ale jak robiłam to w szablonie i zdjęcie w imageshack to mi g... z tego wyszło.
Muszę sprzedać ubranka Fifola. Please, help mi. KATA!!! Lub ktokolwiek wie....
 
Asia jak juz przejdziesz do "dane przedmiotu" posrodku tej strony jest opcja "zdjecie" i przglądaj, wybierasz sobie ze swojego komputera (musisz odpowiednio zmniejszyć) i to automatycznie sie wczytuje.....pamietaj,ze pierwsze wczytane zdjecie bedzie miniaturką czyli pokazane przy Twojej aukcji-warto aby było ono najładniejsze:tak:
pytaj w razie czego.....daj znac czy wszystko ok;-)
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry:tak::-)

Mufinek śpi....byliśmy rano w galeri musilam kupic małemu pare rzeczy na wiosnę,lato...jeszcze mysle co mu potrezba...kila par spodenek,no ale to na lato juz....potem przyjechalismy i siedzielismy sobie na tarasie.....tak fajnie cieplutko...

Kurcze niedlugo juz świeta....:-):-):-)musze jeszcze palme kupic na niedziele...hehe... i nowy koszyczek....ale teraz wszedzie wszystkiego pelno tak wiec nie ma problemu....a! i zakupy swiateczne zrobic...:tak:
A gdzie spedzacie świeta??? wyjezdzacie gdzies???

Zdrowka zyczymy dla naszych chorych bąbelków:tak:
 
hehheh nie nie dota to normalne wklejanie zdjęć jest ja tez miałam z tym problem ale juz odkryłam tajemnicę

asia wgraj zdjeciua na picasę albo fotosika nastepnia jak zrobisz opic i bedziesz juz na stronie danych gdzie dokładnie robi sie aukcję tam gdzie zaznaczasz cene i miniatrurke i tak dalej jest to strona dane opisu przedostatnia to w okienkiu gdzie masz tekst wpisany możesz zmieniac czcionki kolory rozmiary i tam masz opcje po lewej stronie zmień kolr czcionki potem zmień kolor tła potem stwórz link do zdjęć stwóż adres e mail i dodaj zdjęcię obrazek klikasz na to i pokazuje ci sie okienko tam w miejscu gdzie masz poczatek http wykasuja to

nasępnie po wgraniu zdjęc np do picasy nie kopiuj linka co dam daja ale kliknij prawym klawiszem myszki na zdjęci pokaże sie okienko i będzie tam kopiuj zdres abrazka skopiuj adres i wklej go w miejsce wykasowanej cześci w okienku zrób podgląd w okienku i pokaże ci sie zdjęcie które wybrałaś i kliknij wybierz zdjęcie pokaże sie w opisie

ja wreszcie doszłam sama tez do tego jak to zrobić tu przykład mój wczorajszy
super paka dla chłopaka 21 sztuk (601468631) - Aukcje internetowe Allegro

ja wczoraj wystawiłam tez wózek i mwiecie co zainteresowanie jest ogromne dzis dzwoniła do mnie babka i prosiła żebym wycofała aukcje bo ona chce kupic ten wózek teraz za cene minimalna jaka wpisałam czyli 1200 bo chce go na prezent a nie moze czekac bo na przyszły tydziej juz jej potrzebne i dzis juz chce wpłacic kasę nieźle co generalnie jest dużo zainteresowanych nawet sie nie spodziewałam
 
Ostatnia edycja:
niezłe te makarony
ja mam żaluzje
a w sypialni roletę i tyle :-D
nie cierpię firanek, tylko kurz magazynują :-p

ale jak już będę na swoim to coś wymyślę ;-)

co do świąt... u nas żadnych gości nie będzie a na śniadanie idziemy do teściów ( :baffled: ) żyć nie umierać :sorry:
robię dwie sałatki dwa placki jakieś mięcho na obiad jakiś sos do jajek i może wafel :rofl2: i tak nikt nie doceni a mąż będzie się zajadał u matki więc się nie wysilam :sorry:
 
Grzechotka no tak,to co ja podałam to jest wklejanie zdjec i zdjecia są widoczne na dole.....ja przynajmniej tak zawsze robie i jest ok:tak: ale widze,ze Ty robisz inaczej i tez jest ok....moj sposob to bardziej jak sie sprzedaje 1 rzecz....
Ale ładnie Ci to wyszło:tak:
 
reklama
No ja tez mialam z wozkiem podobnie,duze było zainteresowanie.....wystawiłam od 1zł...bez ceny minimalnej....czyli mogl nawet za 1zł zostac sprzedany....sprzedał sie prawie jak nowy....teraz duzo ludzi potrezbuje rzeczy dla dzieci, no przeciez babyboom jest:-D
 
Do góry