reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
hehe Jutrzenka, ja myślałam że Ty już spac poszłaś. A chciałam napisać, ze jestem pod wielkim wrażeniem twojej gospodarności! Myślisz, że Stefcia będzie taka dobra!? hmmm ona chyba mnie już nie kocha!
 
Dobry wieczór... :tak:

Madzia witaj... ;-):tak::-) Pisz co u was... Jak zdrówko...

Stefanka jak po spotkaniu??? :-):-):-)

Ja dopiero skończyłam sprzątać... Jak pracuję to taki bajzel się robi że potem nie mogę nic do ładu doprowadzić... :eek: matko... to jest straszne... ale oby do piątku...

W sobotę ogarnę porządnie, popieczemy pasztety, ciacha i zaraz będzie po świętach... :confused2::sorry:

A co u was dziewczynki? :-)
 
ciao

kobietki, mnie jest teraz ciezko sie z nietem polaczyc bo wiecznie problemy sa z antenami od sieci, no ale teraz mi sie udalo

wczoraj wieczorem znowu nami zatrzaslo, i bylo to dosc bardzo odczuwalne, slyszalam jak mi garczki jeden o drugi uderzaja, dzis nie spalismy w domu bo strach byl u nas spac jakby sie w nocy powtorzylo, najgorsze to jest to ze nie wiadomo kiedy to sie skonczy,

dziekuje wam za cieple slowka

co do Dana Browna i jego ksiazek to ja przeczytalam wszystkie 4 i te Anioly i Demony o ktorych pisalyscie bardzo mi sie podobaly, zwlaszcza ze czesc z miejsc tam opisanych dobrze znam w Rzymie to jeszcze bardziej wciagalo wyobrazanie sobie tego
 
reklama
Hej dziewczynki.
Kurde mówię wam jak mnie w nocy gdzieś zawiało to dziś korzonki się tak odzywają że niemogę się ruszać. Mąż musiał wziąć opiekę w pracy bo ja nic robić nie mogę. normalnie zdycham z bólu.

Paula Małgosia dziękuje za sukieneczki. Są urocze. Właśnie MAłgosia jest ubrana w tę różową i wygląda obłędnie:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry