reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

dobry wieczor
u nas dzis dosc duzo udalo mi sie zrobic ale jestem okropnie spiaca, niby juz nie trzaslo nami wczoraj ale jeszcze czlowiek spi czujnie i sie nie wysypia, mam nadzieje ze dzis sie wyspie

chlopaki sie teraz jeszcze bawia, Zaki rozpoznaje swoje czesci ciala, najbardziej podoba mu sie pepek :tak::tak::tak: ubaw ma po pachy

dzis byl u niego kolega 6 letni ale Zaki to jest taki rozbojnik ze ten chlopiec sie go bal :eek::eek::eek:, no i siedzial prawie caly czas u mamy na kolanach bo Zaki rzadzil :rofl2::rofl2::rofl2:

udanej slonecznej niedzieli wielkanocnej zyczymy, my jutro planujemy ogromny spacer, mam nadzieje ze nam sie uda :tak::tak::tak:
 
reklama
Dobry Wieczór,
U mnie cud się nie zdarzył ale jest świeżo i czysto. Wyrzuciłam chłopaków z domu prawie na cały dzień, więc miałam dużo czasu.Jak wracali spotkali znajomego, który sprzedaje odkurzacze te takie wielki wodne urządzenia za kilka tysięcy. Zgadali się i mamy mieszkanko super odkurzone :-D Bajera taki odkurzacz, ale cena :eek:

a komedia o której pisałam to produkt amerykański "Yes man" z Jimem Carreyem w roli gł.

No i musze sprostować: K. nie wali głową w ścianę już od jakiś 20paru lat ;-) ale jak był mały wymuszał w ten sposób wszystko na rodzicach, z tego co wiem skutecznie. Dobrze, że zostałam uprzedzona i wiem, że absolutnie nie wolno mi na to reagować i ulegać! Efekty są, dziś nie walną ani razu :-D

Dziołszki...jakbyśmy się już nie "widziały" to zycze Wam cudownych, gorących, rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy!
 
widze ze dzis nikogo nie ma, tak wszyscy swietuja.

ja siedze sama :-:)-(, Kuba spi R ma sluzbe i bedzie dopiero rano wiec po necie latam i taniec z gwiazdami ogladam

ale zaraz chyba ide spac, co bede sama siedziec ;-);-)

do uslyszeia i milego poniedzialku zycze :tak::tak: cmok cmok
 
Święta, święta i po świętach :-p:-):-):-)

Pogoda jak na złosć się zepsuła i dopiero teraz się ładnie robi...:tak:

Dziś siedzimy sobie w domku a wczoraj byliśmy u mojej mamy i u teściowej :tak: więc dzień zleiał...

Mała mi dziś nie spała w dzień i teraz już wykąpana śpi :eek: ciekawe o której się obudzi?:sorry::happy::baffled:

A co u was mamusie?
 
witam i ja po Swiętach :happy:

u nas dzis sie wypogodzilo ok 13, wiec jak Kuba wstal poszlam z nim na spacer (ok 6 km), jak wrocilam zjadl Danio i znow poszlismy juz we 3 :tak:.
Fajnie tak pospaceorwac, jak to dobrze ze juz po zimie :tak::tak:

Kuba wreszcie nam wiecej pije, z dwoch powodow, jest cieplej a poza tym bardzo lubi sam pic z tego bidonu ze slomka, kupilam tdzien temu taki bidonik Baby ono i super po prostu, dzis wypij 2 buteleczki soku :tak::tak: a do tej pory jedna 2 dni pil :baffled:
 
i ja witam po świętach:tak::-D
a my dzisiaj u teściów ,wczoraj goście i tak zleciało;-)
aga dziadek dał radę mówi że nawet szogun był grzeczny:baffled::-Di zadowolony czy ja wiem na razie jest mama a tata to na spacer na rowerek i plac zabaw:-D:-D
miłego wieczorku!!!!
 
hej kobietki!

ja po świętach wolę nie wchodzić na wagę :baffled::eek:
co chwilę coś podgryzałam i sobie dogadzałam mając w świadomości odkładający się tłuszcz na brzuchu i biodrach :tak::baffled:
jak tak dalej pójdzie to zamiast bikini na lato zakupię worek po kartoflach i wyjdę na plażę :baffled:
 
reklama
Do góry