reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

heloł

grzechotka ja napisałam go specjalnie dla twojego szwagra :-D:-D:-D w manu wejście na ten plac zabaw jest płatne? piękny szablonik na allegro! :szok: i się nie martw! stare porzekadło mówi, że na każdy towar znajdzie się kupiec :tak:
jutrzenka ja wierzę w przeznaczenie. nic w naszym życiu nie dzieje się bez powodu :no: niech już twoje posty będą pełne żółtych emotek :-(
kasia a dlaczego zimą nie? nie słyszałam o tym... a jak ci kuba śpi w dzień? budzi się?

nie wiem jak jest w żłobkach ale moja bratowa miała ostatnio praktyki w przedszkolu i ładnie pięknie jest tylko na dniach otwartych stronach internetowych bo w innym przypadku dzieci sobie a opiekunowie sobie :sorry: ale i tak młodą wyślę :-)
 
reklama
hej
ja tylko na momencik, bo mały pewnie zaraz się zbudzi
iza, magda- dziękujemy z Łukaszkiem:-)
Łukasz ma się troszkę lepiej, nos ma zatkany, nie da sobie go wyczyścić i jeszcze uszy go chyba bolą bo po spaniu cały czas się za nie trzyma i płacze:baffled: ale pomału przejdzie mam nadzieje.
ja za to wczoraj cały dzień przeleżałam w łóżku i nie miałam siły się podnieść, dziś jest trochę lepiej:confused2:już drugi raz nam się zdarzyło razem pochorować:confused2:
jak dojdziemy do siebie to wam poodpisuję, a narazie buziaczki dla wszystkich cmok cmok
 
Witam się i zaraz żegnam. Moje maleństwo spało teraz bardzo krótko więc już tu koło mnie buszuje i się rzuca że chce na podwórko, Więc muszę się zbierać, a przy okazji po chlebek bo rano nie zaszłam, bo szwagierka miała wyjście do fryzjera i przez 2 godz 2 stworki roznosiły mi dom. Powiedziałam jej że jak osiwieję przez ten czas to funduje mi fryzjera :-D:-D.

Może uda mi się wpaść wieczorkiem i wszystko nadrobić. buziaki i wszystkim życzę miłego słonecznego dzionka...
 
Aga to duuuużo zdrówka Wam zyczymy:tak:no i przy okazji troszke sobie odpoczniesz od pracy;-)

A ja posłuchałam Waszych rad i już nie budzę malego jak śpi w dzień....no i śpi po 3 godzinki....widze,ze przynajmniej chłopak budzi się w dobrym humorze:tak:
Za to wieczorem chodzi spac prze 22....hehe.....;-)
 
Hej!
Boshe, jak mi się chce spać. Ja nie wiem, to moje dziecko mnie zabije chyba niedługo. Nie daję rady wstawać o 5. Fakt, że do pracy wstaję o 6, ale ta godzina snu dużo daje. I oboje jesteśmy już obudzeni - i S. i ja. Dziś padam, a tyle roboty mnie czeka.
Grzechotka, Dota - dacie radę jak maluchy pójdą do żłobka ( a swoją drogą Dotka dwulatka do przedszkola- pewnie prywatne, co?). Ja staram się nie myśleć co tam moje dziecko robi w żłobku, bo chyba bym oszalała. Nie zmienia to faktu, że tęsknię za nim itp. No i Kata ma rację - opiekunowie swoje, dzieci swoje. Filip ma brzydki nawyk żłobkowy - jęczenie i marudzenie, bo dziecki tylko tam to robią. Jak siedział ze mną 2 tyg, w domu to było cudowne dziecko - nie mogłam uwierzyć, że jest taki grzeczny. Jak chodzi do żłobka pzez dłuższy okres to mam wrażenie, że się uwstecznia:-:)-:)-:)-(Te Panie niestety nie poświęcają dzieciom tyle czasu ile bym chciała. Dzieci same sobie. Byle tylko sobie oczu nie wydłubały - takie mam wrażenie.
Chciałabym posłać Filipa do prywatnego przedszkola, ale mnie nie stać :-:)-:)-:)-(
Grzechotka super aukcję zrobiłaś. Na pewno znajdzie się jakiś kupiec. Zresztą allegro rządzi się swoimi prawami. Na niektórych aukcjach z ubrankami dla dzieci ceny dochodzą do 500zł, a ciuszki wcale nie rewela. Nie wiem od czego to zależy:no::no::no:
Jutrzenka, życzę żeby się w końcu w Twojej rodzince wszytsko wyprostowało i pech was opuścił. Dobrze, że szwagrowi(?) nic się nie stało.
Aga, kurujcie się i wracaj na BB:tak::-)
Kasiamaj, dobrze, że odstawianie idzie dobrze :tak::-)
 
A wy już nie płaczcie za mną... jestem :-D:-D:-D

Dużo jesteśmy na dworzu bo pogoda w miarę dopisuje ;-)
Mała dziś tak wyryła w piaskownicy że pełną gębę piachu miała :eek::confused2::laugh2::rofl2:
Wypluć nie umie, trochę jej wyjęłam ręką a resztę popiła bo zgrzytało jej z zębach... bleee.... :eek::oo::unsure: ochyda... i ten odruch wymiotny brr.... :eek::hmm:

Jeju to już tak planujecie przdszkola i żłobki... :sorry: podziwiam ;-)
Ja się zastanawiam czy dać małą za rok czy za dwa... bo w sumie posiedziałaby z moją siostrą rok i do 4-ro latków bym ją dała. O państwowym to mogę zapomnieć bo pierszeństwo mają dzieci które do września skończyły trzy lata (a nsze grudniaki... ehhh) a w następnym roku to już cała grupa czterolatków będzie to i tak jej pewnie nie wezmą...

U mnie w mieście są dwa państwowe ale 6 dzieci na 1 miejsce... No a koszt koło 300zł zaś prywatne 600 :tak: no nic mam jeszcze czas... ;-) i tak pracuję i tak...
Nie powiem że nie chciałabym wrócić do jakiegoś salonu bo to super sprawa... myślę o tym...:-):tak:

Jutrzenka oby sytuacja się polepszyła u was w rodzinie :tak:;-):-)

Aga zdrówka ;-)

Ewedja lepszej pogody :-)

Baśka podwórkujcie się... Ładna pogoda to trzeba kożystać :tak:

Grzechotka śliczna aukcja... :-):tak: pewnie sporo pracy wymaga skoro taki efekt... i na pewno się sprzeda :tak:...

Sylwia jest jeszcze szansa na bodziaki różowe 0-3 miesiąca :-)

Kasiamaj jesteś na dobrej drodze :-):tak:
 
witka
ja dziś ciąg dalszy bawię sie w mumię :baffled:
moje chłopaki sie bawią -no to mam chwilunię

Jutrzenko-u mojej babci z pamięcią już dawno nie jest ok-wiek zrobił swoje.
Iza-dżięki -jakoś idzie.
Grzechotko-fajnie że Wam sie tak dobrze udało z tym żłobkiem.
Ewedja-u nas tylko cyc -zero smoczków i butelek od urodzenia
Kata-w godzinach dziennego snu Kubunia staram się wychodzić z nim na dwór wtedy w wózku zasypia szybko-teraz Kuba sypia raz dziennie ale za to dłużej dziś np.zasnął mi w samochodzie jak wracałam do domu -no to jak wróciłam przerzuciłam go do wózka i pobyłam z nim na dworze ale już mi sie w końcu zimno zrobiło no to poszłam do domu-wciągnełam brykę a Kuba spał dalej-łącznie jakieś 2.5godz.
Aga-zdrówka dla Łukaszka
Baśka-wpadaj wpadaj częsciej.
Paula -staram się
 
No Filipson pojeździł dziś na rowerze, hehehe. Ze dwie godz. byliśmy na dworze. Jak wróciliśmy do domu to po jakichś 5 min. mały się rozpłakał straszliwie. Zawodził żałośnie i do kuchni bardzo chciał. Jak się okazało po pewnym czasie ( zanim matka wpadła na właściwy trop) był głodny. Opitolił kromkę z wędliną i ogórkiem. Ciekawe czy wypoił mleko, bo dziś Sew go usypia. A ja mam free... I tak zamierzam iść spać po "M jak miłość".
Kasiamaj no i co, zbiera ci się pokarm jak jesteś tak okręcona?
Paula, Jula mały pisakun, hihihi. Faktycznie, jakby u nas prywatne przedszkole było za 600zł to ja bym była wniebowzięta i od razu małego zapisała. A tu trza drugie tyle:-(
 
reklama
Asiu-napływa napływa.....i nie wiem kiedy przestanie???-może już nie tak dużo ale czuję że mam pełno.

a co u reszty dziewczyn słychać?

EDIT-Kuba już zasnął-nawet nie płakał.opowiadanie bajek przez J działa..... ;)
więc tego sie trzymamy....

widze że Was nie ma??-to życzę miłej nocki i ja też sobie idę
DOBRANOC
emot65.gif
emot66.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry