reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Alex jak ja widzę te różowości to aż mi niedobrze :-) Każdy inny kolor byle nie róż :-)

dobra dobra ale napis wkleiłaś różowy :-D:-D:-D

kata- mnie też pasuje ale sie trochę boję czy będę w stanie nad nim zapanować, bo już pokazuje że ma swoje zdanie:sorry2:

elcia- witaj po urlopie:-)

a ja już prawie wysprzątałam dom, ale mam urlop:dry: ale w drugiej połowie wypoczywam:cool::cool2::cool::cool2::happy2: niestety pod orzechem
 
reklama
Jutrzenka to ja też mam wolne jutro za sobotę ... hmmm ... wreszcie trochę luzu:happy2: .
A z autem ... współczuję:-(. Na pocieszenie powiem Ci, że ja mam w moim przednią szybę do wymiany, bo pękła i to solidnie ... ale że z kasą krucho - jeżdżę ... ale ciiiii .....
 
Hej babeczki!!

Troszkę mnie nie było... Mniej więcej wiem co u was słychać...

Jutrzenka, mam nadzieję, że pech cię opuści. Skoro to auto takie "problemowe" to może go sprzedaj, a z nim swego pecha? Nie zastanawiałaś się nad taką ewentualnością? Sprzedasz i kupisz inne :-):-)
Kata, super, że jesteście zadowoleni z urlopu. O widzę, że Elcia również.:-)
Kacha, ponowne gratulacje z okazji córeczki:tak::tak:
Monia, życzę, aby mąż przeszedł pomyślnie badania i załatwił wszystko z nową pracą.:tak::tak:
Paula, cieszę się, że mąż już powrócił z dalekiej krainy. Szczęśliwi małżonkowie razem. No i mam nadzieję, że nie będziecie się już musieli rozdzielać.
Kasiamaj, dasz radę z opieką nad dzieckiem. Na pewno. U nas opiekunki biorą full kasy. Nawet nie będę pisała ile...:szok::szok:
Stefanio, zawiodłaś mnie. Żeby nic nie powiedzieć. Osz ty....;-);-):confused::confused:
Aga, no to udanego urlopiku pod orzechem. Takie wakacje też są fajne:tak::tak:

Dla reszty przemiłych kobitek pozdrowienia i buziolki:tak::tak:

Nie będę się pojawiała zbyt często. Nie mam ostatnio weny. Czas pochłania mi chodzenie po lekarzach. Jednak nikt na razie nie potrafi zdiagnozować mojej tajemniczej choroby. Mam tylko full badań, z których jak na razie nic nie wynika. A ból jak był tak jest. Więcej nie przynudzam.
Dobrej nocki Wszystkim :-)
 
Aga wstawiłam ten różowy napis, bo tak się przyjęło, że różowy to dziewczynka, a niebieski chłopiec. Ale co za dużo to nie zdrowo i ciuszki nie będą różowe ;-) O zgrozo nie wiem tylko jak to mojej mamie wytłumaczyć, ta już zaczęła z różowymi ciuszkami szaleć :-D
 
monia a ubezpieczenie ci nie zwroci za szybe ??
kacha je dostalam taki opier... od magdy za rozowe ciuszki ze kupilam Gai na zime czarne NIKE...
asia czekaj kuzwa ja cie zdiagnozuje hehehe
 
Kasia super, że to dziewuszka:tak: Chłopy to idą za żonami w świat a córcia zawsze przy mamusi zostanie;-)

Monia hej:-) Oby Twojemu wyszło z tą pracą, trzymam kciuki:-)

Kata jutro Marcelowi też puszczę te krasnoludki. On ostatnio jak tylko jakąś melodię usłyszy to tańcuję więc pewnie mu się spodoba:tak:

Lecę do tej mojej miągwy. Zasnąc nie chce mały małpiszon:-D;-)
 
reklama
ooo tak asiuu :) a jaka specjalnosc sobie zyczysz ??
sylwia m do kogo idziesz ?? MIAGWY ?? pamietaj o zlej energii i lepiej ja nazywaj slodkim spiacym koteczkiem!!
 
Do góry