• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
kasiu czekam na ciebie! :-)

a tymczasem oddalam się do mojego morfeuszka!

fajnie tak z wami posiedzieć...
jeszcze trochę i będę częściej. czekam na otwarcie ikei bo muszę młodej barierkę do łózka kupić. a otworzą w listopadzie :-D
 
kata woj ty sciemniarooo !!
kasia maj moim zdaniem to kata nie bedzie dobra w zwiazku. zrobilam jej szybka analize charakteru i to typ 'zdradza bo nie lubi gotowac'
kata gdzie ?? aa no tak u jutrzenki...
 
Stefanko-:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
wygląda na to że zostałyśmy tylko we dwie....
to może się napijemy???? ;)
561.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry