• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Hej, ja jestem... Obejrzałam "Dom nad rozlewiskiem". Dzisiejszy odcinek mnie wzruszył. Książkę już przeczytałam, więc wiem co i jak... I nawet dziś było ok.
Poza tym nic ciekawego. Filip dziś się wściekał, krzyczał cały dzień, że marzyłam już nawet o tym, żeby był poniedziałek i praca, żeby choć tam odpocząć, uffffff
Kasiamaj, Jutrzenka, fajnie że weseliska udane, a Wy zadowolone...
 
wow alex jestem pod wrazeniem !!!!!!!
asia jak moglas mi nie przypomniec o tym serialu?? przez ciebie juz drugi tydzien nie ogladam!! teraz mi bedziesz musiala opowiedziec i opisac!!
paula juz mozna jesc z podlogi hehhehe
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry