• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
co tam Paula nie oglądasz m jak milosc???
ja patrze tak kontem oka...juz mnie drazni ten serial...
za to na brzyduli to sie dzis usmiałam...

a ta co gra Violette powinna oscara za tą role dostac...świetna jest:tak:
 
dobry wieczór :-p
no Viki masz rację-fajnie gra-dobry jest też ten asystent Alexa :-D-jak chorągiewka....:laugh2:
no a Ulka-nonono.
"M" już dawno nie oglądałam......i nie wiem co tam się dzieje...????

Elcia -dzięki.;-)
Stefanko-ja do suchotnic nie należę :tak::-D-i nie prędko się do nich zapiszę.
choć powtarzamy sobie z J.że trzeba coś ze sobą zrobić :laugh2: i tak tylko gadamy-bo jakoś nam odwagi brakuje i zmobilizowania......LENIUCHY my są.:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry