Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij






taka tak od śpiewania ;-)ja trochę coś z gardłem mam po tym weselu....chyba za dużo śpiewałam....![]()



paula a ja myślałam, że przy drugim jest łatwiej :-(
kata, wzięłam z ciebie przykład i wyjęłam Łukaszowi z niekapka ten korek i bardzo mu się teraz podoba picie z niego


zgadzam siekurcze tez tak lukam na to m ale flaki z olejem...


a nie desperados, o to jakaś zmianaco porabiacie, ja siedzę i pije wodę z soczkiem malinowym.



i będzie winko albo piwko i kupa śmiechu 



a ja ziewam i ziewam i chyba jestem niewyspana...
tak. na pewno jestem niewyspana...![]()