reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Elo, elo Dziołszki ;-)
Uprzejmie donoszę, że przeszłam dziś z buta prawie 4 mile celem wygnania Córci z brzuszka i gucio z tego wyszło ;-) Się zaparła i siedzi cały czas, skurcze przeszły, za to nogi mnie od tego spacerku napierniczają, a zgaga w ciągu ostatnich dni nie do wytrzymania, chyba Młoda zamiast schodzić w dół to w górę idzie :sorry2::-)
Już mnie T. nawet dzisiaj wkurzył, bo gada mi, że mogłabym już urodzić, bo mu się nie chce do pracy iść, a jak się Jessi urodzi to dostanie tydzień wolnego;-) Zaproponował mi głupek, że weźmie taką ssawkę gumową do udrażniania rur i będzie mi Młodą wysysał :-D
Oby tylko mi Weroniczka tego przeterminowania nie wykrakała :no:
A Oliś zasnął właśnie na siedząco i tak śmiesznie się buja we wszystkie strony :-D:-D:-D
 
Hejo....:-)
Kacha- nie wiem czemu ale jakas wizje mam, ze urodzisz dopiero 1 lutego....:-D:tak::dry:
Ataata- R uklada, bo przeciez wg chlopow prezentacja jest rownie wazna jak wykonanie, czy smak....:tak::-);-)
Paula- otwieraj otwieraj biznesik... moze za pare lat cala siec bedziesz miala i otworzysz filie w moim miescie.....:tak:

I nie wiem co jeszcze, buziole dla wszystkich.....:-)
 
moja też przed chwilą odleciała ;-)
ale musiałam ją wybudzić bo zesikała całe spodnie i do kąpieli trzeba się było szykować. zła była no ale cóż
gorzej jak nie będzie teraz mogła zasnąć :baffled: 5 minut drzemki a człowiek jak nowo narodzony :baffled:
oj mają te nasze szkraby tendencję do zasypiania w rożnych pozycjach :-D
a kiedyś mówiła, że NIGDY moja sama nie uśnie ;-) (nigdy nie mów nigdy jak widać ;-))
ooooo właśnie tak jej się przysnęło :-D
 
:-D:-D:-DKinia cudna... :-D:-D:-D

Alex tylko zależy w którym Twoim mieście... :-D bo Ty tak latasz z domu do domu... :-D

Magda gdzie problem... Idziesz i kupujesz... ;-):-):tak:

Kacha... :-D:-D:-D Ale T ma pomysły :szok::-D

Ata a co dobrego R zrobił?:-);-)
 
Paula- w ktorymkolwiek... zawsze jak juz w jednym miescie bedzie, to na bank skorzystam.....:tak::-)
Kacha- jak chcesz, to wypluje, ale swoje wiem.....:-D:-D:-p;-);-)
Kata- Kinia jak padla, no nie moge....:-D:-D:-D
 
hejo

witam sie z Wami zebyscie nie tesknily i biore sie za prasowanie. Pogapie sie przy tym na emke to mi szybciej zleci.

a u nas juz jeden prezent dla babci i dziadka wymyslony. Z R trzema bracmi (tzn z bratowymi) sie dogadalysmy zeby zrobic im cos dla nich, tzn dla tesciowej karnet na nawilzanie i masaz twarzy i szyi :tak: a dla tescia karnet na masaz plecow :tak:. Do tego kazdy wybierze zdjecie swoich dzieci/dziecka i ja zrobie kolaz zdjec, dodamy napis i wydrukujemy w duzym formacie i oprawimy w ramke :tak::tak:
A dla moich rodzicow nie wiem, siostra juz kupila a ja nie wiem co :confused::confused:

lece prasowc postaram sie zajrzec potem pa
 
reklama
Do góry