reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Hej hej
U nas dzis dzieciaki w kombinezony ubralam i tarzaly sie w sniegu jak te durnowate:-D mieli ubaw po pachy.
Stefa moja suka miala takie gacie specjalne i ich nawet nie sciagala.Teraz suka rodzicow poszla na sterylke przed pierwsza cieczka juz i problem z glowy ani niechcianych szczeniaczkow ani ciaz urojonych ani tez innych powiklan.Naprawde polecam:tak:
Morelowa no witaj wreszcie! Co tam u was?
A ja szyb nie skrobie tylko kupuje sobie taki spray i psikam na szyby zeby sie odmrozily:-p
Chociaz to mi nie pomaga w polubieniu zimy.Nie lubie zimna i juz:baffled:
Dobra spadam obiadek robic .Milej niedzieli paaaa
 
reklama
Aneczka hehehehe ja w tym roku tez nie ejstem taka glupia i sobie kupilam odrazacz. Ale to drogi interes :sorry2:.

Morelowa przykro mi

wzielam sie za prasowanie bo juz mi zalega a przed tv jakos lepiej mi idzie :tak:
 
Jutrzenka, Aneczka, a co to za odmrażacz?? Dajcie jakiś namiar, bo ja to się na niczym nie znam jeśli chodzi o auto.
Morelowa, przykro mi również.
 
Morelowa bardzo mi przykro :-(
Aneczka mam tak samo, też zimy nie lubię, bo ja ciepłolubna jestem :-) Ale ze śniegu się cieszę, bo tutaj śnieg to rzadkość, więc niech chociaż dzieciaki się nacieszą :-)
 
reklama
Morelowa, strasznie mi przykro.... Kurcze zwlaszcza ze ja tez nie jestem pewna czy u mojej kruszyny jest ok...
Aneczka, Kaya tez wczoraj aniolki na sniegu robila, widze ze to dopiero pierwsza zima z ktorej tak naprawde potrafi sie w pelni cieszyc.
Stefanka, mialam 2 sunie w domu, to w okresie cieczki myslalam, ze zwariuje zwlaszcza ze to kilka tygodni trwa:baffled: O ile nie myslicie zeby swoja psinke rozmnazac, to lepiej faktycznie wysterylizujcie... Wiem ze pod koniec to moje panienki probowaly z domu nawiac bo mialy chcice:-p(bo to tak jest ze na poczatku odganiaja inne psy, a pod koniec same sie nastawiaja:baffled:)
Kacha, nie mow ze Ty tez farmomaniaczka? Moja tesciowa ostatnio w to wpadla;-)

Ide cos wszamac, bo mi burczy w zoladku, a wszystkim zycze milego wieczorka!
 
Do góry