reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Cześć Asiu.
interesy jak to interesy - raz pod górkę a raz z górki. Gdyby nie zamówienia na misie i kasiurka z flavonu to szczerze mówiąc mogłoby być ciężko no ale wszystko trzeba przeżyć. Czuję się super tylko czasem zgaga dokucza no i zaczynam się powoli turlać zamiast chodzić:-);-)
A czworaczki rozbrajające.
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki, co u Was? Jak maluchy ? Moje dziś szalały na śniegu, zaraz wstawię zdjęcia. :-D Mi się pogoda nie podoba, bo zimy nie lubię.:crazy::-( No ale cóż. Kupiłam dzieciaczkom prezenty na Gwiazdkę. :-) więc część z głowy. ;-)
 
hej

asia no moja droga do przedszkola i spowrotem trwała
70 minut..a zwykle jade 15...
masakra jakaś...wogole nie mogłam wjechac do nas na podwórko...sąsiad musiał mi pomóc:zawstydzona/y:i popchali z kolega fure..
nie wiem wogole czy jutro wyjedziemy z tego zadupia...jestesmy zasypani na maksa:crazy:


basia dobrze ze dzidzia rosnie, a interes pewnie raz lepiej raz gorzej. niestety w naszym kraju ciezko jest zaczynac cokolwiek, ale zycze by wszytsko szło jak najlepiej:tak:

morelowa - hej, napisz nam cos wiecej o sobie, dziewczyny pytały o twoje imię, wiek , skąd pochodzisz itp;-)
 
dobry wieczór

cisza w domu...nareszcie!!!!
mąż mi się ogolił...i tak paraduje...czyżby coś mu po głowie chodziło....
sama nie wiem????:zawstydzona/y::-p:rofl2:

Basiu-witaj.trzymam kciuki za Was.będzie ok.zobaczysz.pogłaszcz brzusio od ciotki.
Asiu-ja też mam nadzieję -ale gdyby coś wyszło to i tak oni remontują...tylko ten bajzel w domu...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Stef-ładnie to tak koleżankom jęzor wywalać???
morelowa-no pokaż nam te fotki....:tak::tak::tak:

jest tu ktoś???:-)
 
hej

myslalam ze Wam cos skrobne ale tam mi muli internet ze boje sie wiecej pisac ze mi potem sie zawiesi.

Ale u nas zima, ja wracal 20km/h :szok::szok:, w niektorych momentach to jechac nie moglam i ledwo sie toczylam. A wiatr taki ze szok :no::no:

no nic, moze jeszcze cos napisze jak zacznie lepiej dzielac
 
Wróciliśmy z przedszkola i nie mam siły na nic, nie mam siły nic pisać. Muszę się kurcze z tym przespać, jak tak dalej pójdzie to może na 20 urodziny Oliś stanie na nogi :sorry:
 
reklama
kasia maj wlasnie ladnie!! i nie wszedzie wieje i snieg :-(
kacha musisz pogonic tego swojego synalka!
zyjecie czy was zasypalo ?
 
Do góry