reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

dzien dobry

ale upał..u was tez 30 stopni???

alex - odpadly te 4 laski - nie wiem jak sie nazywal ten zespół...

co do emki to mi sie wydaje ze ona po prostu nie wroci z tej kanady czy gdzie ona tam teraz siedzi...
wroci marek sam bo hanka sie zakocha....albo znajdzie prace i bedzie miala kupe kasy i wszystko oleje co w polsce.

kasiamaj - piwko z rana? hehehe fajny pomysl z tymi obiadkami. i wierze ze kuba byl smutny...moj pawel tez by byl gdyby inne dzieci mialy wiecej jedzenia hehehe
chociaz i tak spoko ze zjadl zupelnie cos innego.
nie wiem jak byloby z pawlem, mysle ze by sie buntowal.

ja tez dzis musialam Pawlowi buty kupic bo wczoraj na spacerze wlazł w kupe... i pomimo tego ze wyszorowalam buciora to on rano stwierdzil ze mu smierdzi i ich nie zalozyl...poszedl w trampkach i w drodze do przedszkola sie wywalil , tak ze caly trampek sie rozerwał:szok:...

ale kupilam mu adidaski, takie zwykle ciemno niebieskie w zaadzie takie na podwórko i do przedszkola. typowo do styrania...

jutrzenko jak tam zdrówko?
aga a ty uwazaj zebys sie nie przepracowała...no i udanych zakupow leniuszku...nie chce ci sie gotowac?? no ja tam ciebie rozumiem...praca dzieci i jeszcze gotowanie zupek...w takie upaly...
a jak tam kontakty lukasza z krzysiem??
 
reklama
hej hej u nas tez cieplutko :-D
alex ja?? od rana ?? hehe wiem ze wygladam na lumpa ale zaczynam od kawy nie od alko:szok:
ja mysle ze Hanke pogryzie krokodyl i zacznie sie opcja z powrotu do edenu :-D
viki Gaja tez ywmysla z butami i ciagle chce nowe miec ale to rozumiem bo to w koncu kobietka :-D
 
Heeej!

U nas tez dosc przyzwoita pogoda i duzo slonka, ale ostre powietrze...niemniej calkiem ladnie:tak: Zostawilam dzisiaj mloda w domu, bo cos jej oko zaczelo ropiec, ale widze ze po kropelkach przechodzi, wiec pewnie jutro sie jej "pozbede":-D
Kasiamaj, no to ciekawe wyzwanie kulinarne Cie czeka... W sumie bardzo dobry pomysl, zeby Kubus nie czul sie zle ze nie ma tego co inne dzieci, a dodatkowo wlasne obiadki na pewno zdrowsze:tak:
Alex, Twoje zakonczenie, to sie bardziej na mode na sukces nadaje niz na emke:-D
Aga, to dobrze ze Ci Krzys chce jesc te obiadki, bo moja jak domowe posmakowala, to za chiny nic z takiego sloiczka nie przelknela:/
Viki, no to widze ze Pablo wrazliwy na zapaszki:-) U nas tylko wojna o ciuchy narazie, bo juz sie zaczelo ze nie ta bluzka, nie te spodnie, a to kluje, tam metka uciska, a czasem po prostu czegos nie zalozy - bo nie! -normalnie czasem juz bialej goraczki dostaje:tak:
A w kupe to u nas nawet ciezko wdepnac, bo raczej wiekszosc sprzata po swoich pupilkach (dlatego tez nasza psina na suchym zarciu tylko, zeby na twardo robil;-)), ale zawsze sie znajdzie jakis rodzynek, co nie dba o czystosc:/
 
pryzy- chce jeść pewnie jak ja bym ugotowała to by nie jadł tak jak było z łukaszem. jak mu zrobiłam domowy obiadek tak jak się robi niemowlakom to pluł po całym domu:szok::szok::szok:
viki- Łukasz ma znów fazę zazdrości zresztą Krzyś też chyba jest zazdrosny o Łukasza bo jak się bawię z jednym to drugi się domaga uwagi i taj jest i z jednym i z drugim.
ale Paweł wrażliwy:-D:-D:-D:-D

alex-
ja stawiam na to że zostanie zamordowana:baffled: tylko przez kogo hmmm
stefanka- bardzo egzotyczne zakończenie
 
bry
my dziś na dworze prawie cały czas-gary w zlewie stoją....zawalone wszędzie a mnie sięnie chce myć...poczekam do jutra może same sie umyją.... ;P ;)

doszedł dziś wózeczek -przesłodki jest...ale młoda dostanie dopiero na dzień dziecka
już widze jej wielkie oczyska...i jeszcze większe jak Kuba jej zabierze żeby sie pobawić..musiałabym 2 zamówić...

Aga-ja też byłam dziś w roosie...ale po kaszki,bo promocja była.
i myślałam że fotki już odbiorę-a tu d....a jeszcze nie przyszły.
Viki-kurna to co młody odstawił że aż tak buta rozwalił??? ;))))
Pryzy-pewnie że lepiej jak swoje przynajmniej wiem co zjada ;)
tylko to takie trochę uwiązanie z tym donoszeniem na 12-tą...mu tego jedzenia..oni nie mają tam kuchni żeby np. zagrzać...przywozi catering....

ostatnio mam kiepski nastrój....to sobie poprawiam piwkiem...bezalkoholowym ;P
 
hej hej
a co tu takie puchy???
u nas dzis była ogromna burza brrryyy

VIKI na komuni super naprawde sie postarali i atmosfera była super niewiem czy pisalam ale kupilismy rower i chciał deskorolke to tez dostał:))i był mega zadowolony ogólnie chłopak pierwsza klasa
 
Hej...

viki- dzieki....:-) A one .... one slabe byly, to i dobrze, ze odpadly....
Pryzy- pewnie tak, he heh... ach ta moja wybujala fantazja.....:-D
Stefa- wiesz, ja Cie nawet rozumiem, taka praca, ze na trzezwo strach isc....;-)
Elcia- no to fajnie, ze imprezka sie udala....:-)


A nam zostaly chyba 3 tygodnie do przeprowadzki i nie mamy gdzie isc.... chyba pod most pojdziemy......:baffled::angry::sorry2:
 
hej babki

ale cicho u mnie....
szkodniki posnęły -jak dobrze...

co tam u Was???
u nas wieje...Elcia a w którą stronę ta burza poszła???
mam nadzieję że nie w moją -bo ja strasznie się boję burzy.

zaraz mykam do wanny...na mały relaksik.

Viki-miałam Cię pytać-a czym smarujecie Pawełka????
my dostaliśmy laticort...ale on mocny i tylko kilka dni można go stosować...a tak to mu nic nie pomaga..z tych masci...jedne giną wychodzą następne suche placki.
teraz ma na rączkach..czego prędzej nie miał...(tylko nogi gdzie nie gdzie i pupa-pośladki.)

no to paaaaaaaaaaaaaaa ;P ;P
ja lecę ;P
 
reklama
Hej!
Coś mnie wena opuszcza ostatnio:sorry:
Hmm no nie wiem co wam napisać.Żałuję ,że nie udało mi się dotrzeć na zlot ale jak my wracaliśmy z wesela to wy już dawno się zebrałyście.
Potem wyjechalismy na tydzień na agro-wczasy no a teraz się mi towarzystwo pochorowało:eek:
Antek zaczął już pod koniec wyjazdu okropnie gorączkować a teraz Witek zaczął.
No i tak sobie chorujemy..
Kasia a próbowałaś Kube kąpać w krochmalu? Kiedyś czytałam na jakimś forum osób z AZS i pisali ,że jest bardzo dobry.
Viki no to wrażliwiec z Pabla;-) a może poprostu za dużo myśli o tym smrodku, który był
Aga tak to jest z tymi braciszkami u anas zazdrość okropna do dziś ale chociaż czasem już się bawią

No a z ciekawych informacji to będziemy majstrować 3cie dziecko niebawem.Decyzja została podjęta;-):cool2:
Zmykam robić inhalacje dzieciom .Buziaki dla wszystkich, którym odpisałam i nie odpisałam :*
 
Do góry