reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hej

u nas dzis pogoda depresyjna. Szaro, buro, nijako.
Wczoraj bylo nieżle, o 16 robilismy grilla i bylo fajnie, ale ok 20 juz sie zimno robi. moze po zimnej zośce bedzie lepiej wkoncu

Aneczka zrdowka dla dzieciaczkow, szkoda ze wiosna a tu choroba.

Kasia ciagle zapominiam Ci napisac i dobrze ze zagadalas Viki to sobie przypomnialam.
R chrzesnica miala straszna alergie, tez takie suche plamy na ciele, dieta itp.
A jej alergolog przepisala jakas masc witaminowa robiona w aptece do smarowania. Podobno rewewlacja. Jak ja regularnie smarowali to nic nie miala, teraz juz jest o niebo lepiej, czasem cos jej wyskoczy ale ogolnie jest wielka poprawa. Jak chcesz to ona mowila ze moze podac sklad tej masci (kremu) to zrobisz Kubie

Alex to czekamy na fotki nowego domku. A z x tactor opdadl ten zespol z 4 dziewczyn ale nie pamietam nazwy chyba sweet rebel czy jakos tak

Pryzy u nas to jeszcze 100 lat potrzeba zeby wlasciciele sprzatali po psach, wszedzie pelno g... na trawie. A najbardziej mnie to wk... w parku. Nie wiem gdzie jest straz miejska

Viki dzieki ze pytasz, zdrowko lepiej choc jeszcze mam katar. A z ta kupa dobre :-D:-D:-D, choc pewnie nie bylo Ci do smiechu :-D:-D

Stefcia to nowe odcinki, a moze Hania tam bedzie miala jakas operacje plastyczna i inna aktorka ja zastapi :laugh2:

Asia co u Was, jak po komunii?? jak sie czujesz??

Elcia to fajnie jak dziecko zadowolone z prezentu. :tak:

ide kotlety mielone podszykowac na obiad.

mielgo dnia
 
reklama
jutrzenka a u nas slonecznie i cieplo dzis dlatego my dzis robilismy grilla :-)

ogladam x factor ja nie wiem czy ten szpak nie przesadza...a maja to wcale nie budzi mojej sympatii
 
Stefcia mojej sympatii tez nie wzbudza, widzialas jaka siedziala obrazona dzisiaj, zwlaszcza jak Kuba krytykowal.
Ja Kube uwielbiam, jak dla mnie jest mistrzem świata w tym co robi.

a ten szpak to dzis to jakas masakra, spiewa cudnie ale ruszal sie i wygladal jak baba

to dzis tyle, ogladam przepis na zycie

do jutra

paaaaaaaaa
 
hej hej a wy gdzie ??co???
ja pisze bo mam niusa :)_)
a wec w sobote przyjezdzamy do domu a tam T brat z zona(T jest chrzesnym u ich syns)wychodza gatka szmatka i wogóle i daja mi jakas koperte a tam zaproszenie na komunie własnie T chrzesniaka która sie odbedzie... uwaga..... 22.05.2011
parodia mały miał isc za rok a oni w ostatniej chwili w tym roku puszczaj
normalnie masakra T to az blady sie ze złosci zrobił kuzwa jaja se robia
 
elcia heheh no to macie znow wydatek co? ale fajnie wczesnie was powiadamiaja...nie mam pytań...

kasiamaj - pamietam o tym by napisac ci nazwe tej masci ale mam ją na dole i nie chce mi sie narazie zejsc..ale pozniej napisze:-p

a ja week spedzilam na sląsku, dlatego nie zagladalam. wczoraj wrócilam ale bylam tak padnieta ze nic mi sie nie chcialo, tym bardziej ze na slasku spotkalam sie ze starymi znajomymi i pobalowałam:cool:

damian mial w czwartek eliminacje do mistrzostw polski karate dzieci, i zakwalifikowal sie i tymo to sposobem w czerwcu bedziemy w trójmiescie 11 i 12:-)
no jeszcze nie na 100% bo damian jedzie autobusem z ekipa z klubu ale ja bardzo chcialabym byc na tych zawodach...do tej pory nie opuscilam żadnych - lubie go dopingowac:tak:

no a pablo jutro ma wycieczke wiec kasiu jutro napisze ci co i jak.

a teraz ide ogarnac sajgonik..bo mlody juz spi, wiec w koncu troszke ciszy...
 
Hej hej....:-)

No my wreszcie juz wiemy gdzie sie przeprowadzamy.... Do tej pory wiedzielismy tylko, ze musimy sie wyprowadzic, ale nie iwedzielismy gdzie, ale wreszcie przyszla odpowiedz w sprawie jednego domu tu w naszej okolicy i juz wiemy ze go dostalismy.... Bo w Anglii nie wystarczy, ze podoba ci sie jakis dom i chcesz go wynajac, tylko jeszcze trzeba czekac na odpowiedz twierdzaca badz negatywna bog wie ile czasu.... w naszym przypadku 10 dni.... Ale na szczescie juz kamien z serca....:tak:

viki- gratki dla Damiana....:tak:
Elcia-drugi rower szykujcie.... Moze dadza wam tym razem znizke...;-)
A tak na serio, to nieladnie troche zrobili, nie fair w stosunku do gosci, ktorzy maja teraz pare dni, zeby prezent wymyslec, albo kase zebrac.....:no: Jeszcze zeby tak na miesiac lub dwa wczesniej wspomnieli, ze moze wysla dziecko do komunii w tym roku, ale tak nagle, prosto z mostu, bez zadnych zapowiedzi, to glupio....
 
Ostatnia edycja:
hej
alex- to super, nie będziecie mieszkać ze stefanką pod mostem;-) żartuję cieszę się że znalazł się dom. To teraz będziesz na walizkach
elcia- bez komentarza, ciekawe jak oni by się zachowali jak by ktoś im taką niespodziankę zrobił

a ja nie oglądam x factor, w ogóle mało telewizji ostatnio oglądam:eek:
 
heeej!
U mnie tez pogoda do bani, caly dzien jestem zmeczona i do tego mnie muli znow.... Licze na szybka poprawe, bo juz sie calkiem rozleniwie i zdoluje....

Elcia, a to "niespodzianka" ... Niewporzadku tak na ostatnia chwile... Nawet sie gluoio wykrecic jak to najblizsza rodzina i do tego chrzesniak:/
Alex, to mam nadzieje, ze bedzie sie Wam dobrze mieszkalo:tak:
 
Hej!

Asia co u Was, jak po komunii?? jak sie czujesz??
A u mnie po staremu, dziękuję. Nic ciekawego się nie dzieje. PO komunii bardzo sympatycznie. Było bardzo mało osób, może dlatego. Nie kupowaliśmy prezentu, tylko dałam kasę. Pogoda dopisała, mimo że dzień wcześniej było mega zimno. Ogólnie fajnie :tak: A jeśli chodzi o samopoczucie, to jest ok.

Pozdrawiam Wszystkich!
 
reklama
no
dzień dobry...

zamulona jestem...
;(
i nic mi się nie chce...młoda dziś wstała przed 6 a ja kimnęłam sobie na chwilkę...jak wstałam to szoku doznałam...
młoda siedzi w łóżeczku,całe opakowanie chusteczek nawilżanych rozpakowane i chustki powywalane gdzie popadnie stos w łóżeczku i tyle samo z łożeczkiem...młoda mój telefon sobie przygarnęła...
i zadowolona siedzi mokra cała od tych chustek....
co z dziewczyna......no mówię Wam...z nią to będzie chyba problem???

młody w przedszkolu

a ja obiad gotuję...pranie już wyprane trzeba powiesić -ale mi się nie chce...

dopiero taka godzina a ja już bym sobie kimnęła...młoda śpi to jak znalazł...ale zupę gotuję to trzeba ją pilnować.

Viki-jestem chętna na tą maść...jak możesz to podaj mi ok? no i brawo dla młodego!!! a wiesz że my też 11-ego albo 12-ego wybieramy się do Gdańska...na cały tydzień. ;P
JUtrzenko-jestem za... ;)
Aga-rozumiem z tym oglądaniem TV ja też mało-jak szkodniki popadają to dopiero mam chwilkę...ale to i ja zaraz odpadam....
Anka-kąpaliśmy Kubę nie raz w krochmalu...potem ktoś mi powiedziął że nie trzeba go gotować tylko wystarczy samej mąki nasypać do wody...też tak robiliśmy.
Elcia-ale Was urządzili....
Alex-no to dobrze że macie już dach nad głową,czekamy na fotki nowego miejsca.
Pryzy-a Ty jak się czujesz???
Asia-też pozdr.

no....to teraz idę wieszać to pranie....

a ...i zapomniałam jak możecie to zróbcie KLIK na moim drzewku.
Posadź drzewo 3.0
 
Ostatnia edycja:
Do góry