reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Asia, my tak patriotycznie tez sie chwile zastanawialismy nad : Pol, ale wlasnie dla dziewczynki mi sie to imie podoba, a dla chlopaka takie malo meskie mi sie wydaje;)
No i tez juz licze ze plec sie nie zmieni, mimo ze druga corcie tez bym chciala, ale juz sie tak dosc przyzwyczailam do tej mysli i pewnie bylabym w lekkim szoku:)
No i w ogole to chyba taka fajna odmiana po dziewczynce miec chlopca i odwrotnie... A dla malych panienek, to ciuszki slodziachne sa:D

Autentycznie, z tym krzeslem i pewnie tylko Polacy by sie w glowe pukali;D

Ciekawe czy mi tez jeszcze usg zrobia.... za pare tygodni bede badac cukier, to jak mi znow cukrzyca wyskoczy to pewnie tak, bo innaczej to pewnie dopiero w szpitalu....
W kazdym razie trzymam kciuki, zeby Pola zostala Pola:)
 
reklama
Ode mnie tez spoznione zyczonka! Nie bylo mnie wczoraj, bo sobie zrobilam "dzien dziecka";-) W ogole, to niby miedzynarodowe swieto, a w kanadzie nikt nie obchodzi.... nawet babcia zapomniala (jak co roku zreszta;))
Ale tutaj puuuuchyyyy ostatnio!!!!!!!:szok:
 
no nie wierze ze tu takie pustki tyle dni!!!!
dziewczyny zyjecie???????????


dzien dobry...
u mnie remont sie zaczal....bleee narazie robią nam balkony, tzn kafle bo po zimie neistety wilgos nam weszła do pokoików chlopców wiec trzeba bylo sie za to zabrac, no a za tydzien zaczną powiekszac taras...

poza tym rok szkolny dobiega konca...Damian dał z siebie wszysto i bedzie miał świadectwo z czerwonym paskiem;) achh duma mnie rozpiera...:tak:
Paweł imprezuje, co chwila chodzi na jakies urodziny - dzis tez - na szczescie w sali zabaw takim malpim gaju wiec sie wyszaleje:tak:tyle ze ciekawa jestem bo impreza od 17.30 do 20.30....a on o 19 to w domu zwykle juz pada ....i spi:-p

ostatnio ma fazy ze budzi sie w nocy i chce do mnie przychodzic i spac ze mna. ..masakra normalnie bo wymysla wszelkie sposoby, udaje ze go cos boli, wymusza kaszel...no ale nie daje sie i walcze bo wiem ze nie moge mu pozwolic bo niestety szybko zakuma i pozniej ciezko bedzie go odzwyczaic.

tak poza tym to upał na maksa...ale ciesze sie bo jeszcze dwa dni i weekend no i jade nad morze!!!!!!!!!!!
achh juz odliczam..nie moge sie doczekac:-p

milego dnia dziewczynki!!!
 
:-)Trochę mnie tu nie było ale widzę ,że nie tylko mnie;-)
Szkoda ,że takie tu pustki.
U nas jak widać troszkę się pozmieniało i 15go okaże się czy wszystko jest w porządku i czy mój suwaczek będzie dalej odliczał szczęśliwe dni:-D
Buziaczki dla wszystkich:blink:
 
Aneczka ale cudnie :) Bardzo się cieszę.

Witam was dziewczynki.

Słońce praży to wszyscy pewnie spędzają czas na zewnątrz. No i co się dziwić.

My dzisiaj jedziemy do Muzeum Narodowego na warsztaty połaczone z zabawą dla rodzin "razem w podróży". Myślę że może być fajnie a dzieci będą miały atrakcje :)
 
oj..u nas to taki skwar że jak szłam młodego zaprowadzić po 8-ej do przedszkola -to spylałam szybko do domu...bo tak piekło...
w domu ciut lepiej,młoda zaraz padła..i śpi jeszcze.

Viki-no to masz co robić jak remonty w domu ;)
fajnei że Pablo taki imprezowicz ;)
a Damiano-gratki za czerwony pasek.
Anka-super!!! cieszę sie,że sie udało.
Weroniczko-życzę fajnych warsztatów,może będą coś ciekawego pokazywać.

a co tam u reszty????
jak się macie????
 
Viki gratki dla Damiana, zuch chlopak!:tak: U nas tez Kaya przeszla faze ze nie chciala sama zasypiac ( po tym jak pare razy do babci na noc poszla i babcia razem z nia i kuzynka kimala:/) ale tez bylismy twardzi, chociaz trudno dziecku wytlumaczyc ze ma spac samo jak mamusia i tatus spia razem:baffled: W kazdym razie nie ma sily - trzeba konsekwentnie sie trzymac swego....
Aneczka,no to takie narazie ciche gratulacje i trzymam kciuczki zeby zrowa i piekna dziewuszka wyszla:D
Weroniczka, to milej zabawy!
Kasiamaj u nas tez skwar nieludzki, mam nadzieje ze tesciowa po poludniu basen wyciagnie to pojde z mloda troche tylek pomoczyc, bo tragedia jakas:/
 
reklama
Do góry