reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Izula chyba wszystkie te wrześniaki takie absorbujące ;-) Moja Laura też ;-) Ale na szczęście z Olisiem i Dziunią super się bawią :-) A świetna zabawa = wielki bałagan :-D
 
reklama
Hehe, Kasia no u Ciebie jeden balaganiarz wiecej, to sobie wyobrazam ze na nude nie mozecie narzekac:D A jak tam Olis sobie daje rade z babami? Ulega sile wiekszosci, czy nie daje sobie w kasze dmuchac?:)
 
Iza, uczy się od nich ;-) Czasami Jessice pierwszy oddaje, już tak na zaś ;-) Ale powiem Ci, że cała trójka strasznie jest za sobą :-) Jessica i Oliś mają póki co wspólny pokój i jak tylko Dziunia rano otworzy oczy to słychać: Osiś, Osiś, śpiś??? :-D No i Osiś już nie śpi ;-) A że Laura usłyszy od razu ich w niani to już mamy wszyscy pobudkę :-) Zgrana trójca, tylko że dlaczego o 7 rano dzień w dzień ;-) Fajnie to wygląda jak im jedzenie szykuje, otwieram kuchnię i do kuchni wkraczają, najpierw Dziunia z prędkością światła na nogach, za nią Oliś mknie na pupie i na końcu też na pupie Laura (podłapała od Olisia i za nic w świecie nie chce raczkować, albo pupa, albo nogi, ale raczkowanie jest be ;-) ) :-) Jak już do tej kuchni wkroczą to sobie zasiadają wg wzrostu pod kaloryferem i czekają :-D Śmiech na sali normalnie :-D
 
Hehe, sprobowalam to sobie zwizualizowac i trudno sie nie usmiechnac:) Przylaczylabym sie do takiego sniadanka:) Od razu sobie wyobrazam, ze moi rodzice mieli podobnie, bo moj brat jest ode mnie rocznikowo 4 lata starszy (praktycznie 3) a siorka rok z malym haczykiem mlodsza... Szkoda ze z wczesnego dziecinstwa malo co sie pamieta:)
Moj Gucio dzisiaj pierwsze dwa samodzielne kroczki zaliczyl, znacznie szybciej niz Kaya, bo ona z kolei nie na tylku, tylko na kolanach pocinala i tez jej sie bardziej podobalo na parterze;)
 
No Izulka, to wielkie brawa dla Młodego :-)
Laurze póki co się nie spieszy ;-) Staje przy czym się da, ale zapędów do chodzenia nie wykazuje. Woli się przemieszczać na pupie jak Oliś :-D Dwa doooopne jeźdźce ;-)
 
W tej przedświatecznej bieganinie robię sobie przerwę, żeby życzyć Wam spokojnych przygotowań do Świąt i radosnego oczekiwania :)
Pozdrowionka ;-)
 
Ostatnia edycja:
Magda serce Ty moje, jak ja cie dawno nie słyszałam :)

Dziewczyny, mam propozycję. Moźe założymy grupę na FB. Teraz większość czasu się tam właśnie spędza, a warto byłoby odnowić znajomości :) No chyba, że już cos takiego istnieje?:sorry2:
 
reklama
Asiacur, dobry pomysl:) Inna forma niz forum, ale zawsze mozna pare slow napisac, pochwalic sie zdjeciami, a grupe mozna ukryc i nikt niepowolany nie podgladnie:)
Magdalenka kope lat!:)
 
Do góry