reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dotliczka jeśli mogę doradzić to w Krakowie są organizowane takie kursy weekendowe. Trwają one od soboty rano do niedzieli popołudniu. I po tych dwóch dniach masz kurs z głowy. Może nad czymś takim warto się zastanowić.
 
reklama
No formalności jest sporo...jeszcze zależy jaki ksiądz, jak się trafi służbista to masakra:-) Ale fajnie, że macie takie plany:tak:
 
Doticzka rób ten kur teraz i brzuchem się nie przejmuj. Jestem świeżo upieczoną mężatką (30.06.2007) więc kurs pamiętam na świeżo. Nie wiem gdzie mieszkasz ale ja w Poznaniu więc tutaj na brzuch nikt krzywo nie patrzy raczej zazdroszczą. My robiliśmy kurs w marcu tego roku i trwał on 4 tyg. spotkania były 2 razy w tyg. i niekiedy trwały po 3 godz. Po prostu świeccy którzy robią wykład mają nas za osoby nieedukowane. Z własnego doświadczenia wiem, że księża są bardziej życiowi. Krótko, zwięźle i na temat. Dlatego naprawdę zróbcie te nauki teraz póki nie ma maluszka. Zazdroszcze tobie że ten piękny dzień masz przed sobą.
 
Doticzka kup sobie magazyn ślubny miasta w którym mieszkasz i tam powinny być wszystkie miejsca i parafie które organizują spotkania przedmałżeńskie. Powinny być podane terminy i godziny. Podzwonisz i zobaczysz kto w najkrótszym czasie poprowadzi.. Nam to było obojętne bo mieliśmy czas i parafię pod nosem.
 
witam! Na poczatek dziekuje wszystkim Mamusiom ze przywitanie! dziekuje za dobre rady z cala pewnoscia pojde teraz do lekarza i kupie magnez.Angielscy lekarze to konowaly i na wszystko zapisuja paracetamol itp. ale w przyszlym tyg jade do siostry do londynu to jesli bole nog nie przejda poszukam polskiego lekarza. Nie myslam nawet zeby isc do lekarza ale pojde choc im nie wierze.
Mamanadi gratuluje ci ciazy ! poronilam w tamtym roku i po 4mies znow udalo mi sie zajsc w ciaze,to byla moja pierwsza ciaza.Dbaj o siebie, usmiechaj!ogladaj tylko mile rzeczy w telewizji i ogolnie trzymam kciuki.Mi zostalo 2mi i moje malenstwo przyjdzie na swiat. juz nie moge sie doczekac chociaz mam stracha jak 150.
 
Witam milo :-)
Ja tez bede grudniowa mamusia ( przynajmniej na grudzien 3.12 mam planowany termin)Mnie samej wydaje sie ze chyba nie dotrwam dfo tego czasu i urodze wczesniej :)
To moje pierwsze dzieciatko bedzie - Syn i powiem szczerze ze ogromnie sie ciesze ale tez ...boje...
Wielu rzeczy musze sie nauczyc, ale ...jestem dobrej mysli :-)
Pozdrawiam wszystkich :)
 
Witajcie nowe mamusie!
Normalnie, to u nas wiekszy tlok, ale jakos tak wychodzi, ze zazwyczaj w weekendy troszke luzniej sie robi:)
Wiele z grudniowek to tez "pierworodki" (ale glupie slowo:-)), ale sa wsrod nas tez doswiadczone juz mamusie, ktore zawsze chetnie nam pomagaja i doradzaja:)
Jak byscie mialy jakies pytania, to piszcie na odpowiednich watkach, ale radze tez przejrzec to co do tej pory naplodzilysmy, moze tez cos ciekawego znajdziecie:D
A w ogole, to milego weekendu mamuski i dzidziolki!!!!!!
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!:-)

Witam nową koleżankę:-)!!!

U nas dzis niby słoneczko ale tak wieje....:tak:

Kurcze nie moge sobie miejsca zanleźć od rana, chyba biore się za jakieś sprzątanie;-)

papa
 
Do góry