reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

u nas młoda z zimówki wyrosła poza tym jest cała na polarze więc za ciepła :sorry: a jak jest zimniej to daję pod wiosenną kurteczkę grubszą bluzę ;-)
 
reklama
Kasia my tak: koszulka na krotki rekaw, bluza i bezrekawnik,czapka (jak wieje to jeszcze szaliczek),spodnie,skarpety i butki:tak:
 
kurcze w szoku jestem że nie zakładacie rajstopek.
my też mamy bezrękawnik ale taki grubaśny-cieplejszy niż kurtka :tak:

jeszcze pytanie co do bucików-kupujecie wiosenne za kostkę?
 
Ostatnia edycja:
Grzechotka, jesteś boska:-)Dziękuję za wyjaśnienie. Myślałam, że już sobie nie poradzę, ale dałam radę. Udało się wkleić tak, jak chciałam. Dziś wieczorem będę się bawić. Muszę małego ubranko ze chrztu sprzedać, tylko trzeba by je uprasować. Jeszcze raz Ci dziękuję za naukę, mła, mła.
Kasiamaj, ja Fifkowi zakładam rajstopki pod spodnie. Muszę mu kupić wiosenną czapkę, bo ma zimową jeszcze:szok::szok::szok:
 
Kata-podobnie do Waszej Kini....:tak::-D
selection9727ip1.jpg


Asia-my mamy taką czapulę jak Krzysio-Dotki-z misiem.muszę ją tylko poszukać bo nie wiem gdzie pierdyknęłam??? ;)
 
Ostatnia edycja:
Czesc
My po spacerku, bo pogoda fajna...
Kasiamaj- ja tu nawet zima nie zakladalam rajstopek, ale wiesz, tu zima, to 8 stopni.....na plusie oczywiscie....

Grzechotka- fajna stronka... ja to w ogole zielona jestem... nigdy jeszcze nie mialam okazji nic sprzedac na allegro, ale moze to dobry pomysl, bo ciuchy Oliwiera mi sie pietrza, ze juz nie mam gdzie chowac. A powiedzcie mi, takie uzywane rzeczy sprzedaja sie?

Co do Swiat, to ja oczywiscie w przyszlym tygodniu jade do mamy....:tak::tak::tak::tak: ach, jak sie ciesze! :-):-):-)
 
reklama
Do góry