reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hejka:-)
Asia, Aga oko mam...nie straciłam go....pewnie czekałyscie na inne wieści:-p
Zapomnialam,ze jak w niedziele farbowałam wlosy to troche sobie zatarłam oko... i dlatego jeszcze wczoraj mialam czerwone....dzis juz ok!!!
A co to za przesady....nitki,muchy....????:szok:;-)

My po spacerku....maly jeszcze resztkami sił sie bawi...zaraz idzie spac...
Wlasnie odnosnie spania to powiem Wam,ze Krzysio zrobil sie wilekim spiochem ostatnio....w dzien spi ponad 3 godziny ale ja go budze po 2 godz. a rano budzi sie po 9...chociaz ostatnio budze go po 8...

Ela daruj Tomkowi...taki to fajny chłopak i buziaka mu przeslij ode mnie:tak::-D
Viki to poka poka ten rowerek:tak:pewnie nasz i tak fajniejszy...hihi:-D
milej pracy laski, no i milego dniaaa:tak:
 
reklama
poczytałam inie wiemco pisać :sorry:
wena mnie opuściła :laugh2:

elcia będzie dobrze... :tak:
dota Nelka też śpi 2-3 godz w dzień :-D:-)
asia dzięki, dziś już lepiej, wczoraj było najgorzej :confused2: stado chętnych żeby przy dziecku pomóc :wściekła/y:

zgadnijcie co P. teraz robi? :crazy:
grzebie przy aucie, tzn zakłada druga chłodnicę :crazy:
pierwszą rozwalił :szok:i już 4 stówy w plecy :crazy:

i teraz się okazało że jeszcze jakaś głowica- 300 zł:crazy::szok:

i po świętach :wściekła/y:

niedzielna Nelka :-p
 
Aga, wyjeżdżamy do mojej mamy na święta do Ostrowca Świętokrzyskiego. Podróż nas czeka jak nic, bo to prawie 200km od wawy. Jedziemy pks -em i już się boję. Ciekawe jak mały zniesie tę podróż, bo to 3h jazdy.
Elcia, nie złość się:-)
Dotka, budzisz Krzysia?:szok:Ja tam bym była szczęśliwa jakby Filip tak spał, a nie serwował pobudki o 5-6 rano. Wyspana przynajmniej chodzisz.
Diankus najlepszym wyjściem będzie pozbycie się auta, hehehe


 
asia- no ciekawe jak zniesie taką podróż. Dorosłym ciężko jechać autobusem tak daleko, a co dopiero dziecko.:szok::sorry:Pewnie nie będzie mógł usiedzieć. A nie możecie jechać pociągiem?
diankus- ja tez mam starego grata i co dzień jak rano wstaję to się zastanawiam czy dojadę do pracy, ale niestety nie stać mnie na kupno czegoś nowszego:-(
dota- ja tam bym nie budziła tylko się delektowała spokojem:tak:

no zaraz do domciu jadę, jak mi M. popilnuje małego to może coś posprzątam:sorry:
 
Asia budze tzn. daje glosniej muzyke i to go budzi:tak:bo widzisz on jak śpi długo to potem chodzi mi spac o 22...a tak o 20 juz śpi...;-)
O kurcze 3 godzinki autobusem...myslisz nad jakimis spsobami w razie jak Fifi bedzie sie nudził???
My jak jedziemy daleko i tak po 4 godzinach maly sie nudzi, to dajemy mu komorke z nagranymi teledyskami dla dzieci...takie wiesz z "Krola lwa"...i inne...
jak chcesz moge dac Ci link do takiego pragramu gdzie filmiki z youtube przegrywa sie na komorke:tak:

kurcze racuchow bym zjadla....chyba sobie zrobie....hihihi:-D

Diankus super Nelka wygląda...ale ona jest wysoka:tak:
 
asia kurczę pewnie by za 1000 zł nie poszedł, na złomie może z 5 stówek haha :-D
a tak serio to w ogóle mnie szlag trafia :angry:

dota moja nawet 10 min nie wysiedzi ani w wózku ani w aucie, muszę z pociągiem spróbować, a nóż widelec polubi polskie koleje :-D
 
reklama
Do góry