reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Dota, ja mam nadzieję, że Filip po prostu uśnie w drodze. On zaraz zasypia jak jedziemy ze znajomymi autem, czy w autobusach miejskich a nawet w metrze. Jeszcze będziemy jechali w porze jego drzemki, więc może nie będzie tak źle.
Ale jak możesz, to bardzo proszę o ten link do hitów:-)

Aga, może i byśmy jechali pociągiem jakby były tam bezpośrednio. Bo z przesiadką to mi się nie chce. Zresztą pociągiem jechalibyśmy 5h a nie 3.
Zresztą musimy sobie jakoś radzić jak nie mamy samochodu. Nie będziemy wiecznie siedzieli w domu w każde święta czy wakacje, nie?
A gdzie reszta babeczek?
 
asia my mamy auto a i tak Nelka do niego nie wsiądzie i jesteśmy uwięzieni w chałupie :confused2:
trzymam kciuki żeby podróż była ok, może mały zaśnie ;-)
 
Viki, dobrą mąż jajecznicę zrobił?:-)Pablo bardzo wcześnie chodzi na drzemkę. On śpi jeszcze dwa razy dziennie?

viki- jak smakowała jajecznica?

hehe jajecznica byla boska haha najlepsze jest zawsze to ze dla kazdego robi inną...dla damiana z samego jajka, dla mnie jajko plus szczypiorek i pomidor, a sobie jeszcze z kiełbasą:-)

asiu Pablo ma dwie drzemki w ciagu dnia.
wstaje okolo 6.30-7.
pierwsza drzemka zawsze o 9 max godzinna
druga o 13 max dwie godziny(na dworze ciagnie dwie w domu z reguły godzinke)

hejka:-)

Viki to poka poka ten rowerek:tak:pewnie nasz i tak fajniejszy...hihi:-D
:tak:

ROWEREK TRÓJKOŁOWY SUPER MODEL 2009 B. MOCNY HIT (601617217) - Aukcje internetowe Allegro

kupilismy taki tylko na innej aukcji ale rowerek identyczny i przesylke mamy gratis:rofl2:
 
bożesz jestem zrypana jak koń po westernie! :baffled:
ale okna i balkon pomyte :tak:
dobrze, że t. wziął 2 dni urlopu: dzisiaj on a jutro ja zajmuję się młodą i daje pole do popisu w postaci łazienki i kibla :-)
młoda dzisiaj spała w dzień niecałą godzinę i jest pioruńsko marudna :wściekła/y: sprzątam a ta na siłę chce pomagać :eek: dobre dziecię z niej ale babrze łapami w pomyjach, których wylałam 2 wiadra z okien! błoto normalnie :szok:
co się dziwić parter i przy rynku :sorry:
w nocy spała bardzo niespokojnie: patrzę rano a tu kaloryfer na maxa odkręcony i duszno było! mówię do t. a on: no tak, majstrowała wczoraj przy pokrętle :angry: zapomniałam sprawdzić i się dusiłyśmy w nocy... a dziwiłam się co tak gorąco :-)
jutrzenka te bidony są z canpola
paula masz jeszcze tą szarlotkę? :sorry: dawaj kawałek! :-p
kasia dzielna z ciebie kobita a i kuba się trzyma bez cyca! trzymam kciuki! a jak ci zasypiał na wieczór? z płaczem? a co do odciągania... może mąż ci pomoże? ;-) u mnie t. powiedział, że pomoże ściągać jak młodą odstawię ;-):-) on nie z tych obrzydliwych i chętny do pomocy :-D
alex wracaj cała, zdrowa i objedzona! :-D
pryzy książka jest o niebo lepsza od filmu :tak:
aga to jakie ty masz te kredki za 12 zł? :szok: ja widziałam bambino jumbo za 30 zeta! a kupiłam też jumbo ale innej firmy z temperówką za 22 zł :sorry:
elcia mam tak samo: leń jak stąd do pryzbeli :-D aż za ocean :-D
dota może krzyś tyle potrzebuje snu? :tak: jejku żeby moja była takim śpiochem :sorry: mogę se pomarzyć...
viki rowerek extra! moje kolory :rofl2: no to miłego susowania :-D
asia no to będą pierwsze koty za płoty ;-) będzie dobrze... może ci padnie szybciej niż myślisz :tak:
diankus superowa nela :-) co ona pokazuje? aparat?

kogo nie wymieniłam ściskam
Bisous16.gif
 
kata pracowity dzień, ja dziś nic nie zrobiłam :-D
Nelka mówi "matka, jeszcze jedno zdjęcie a pożałujesz!" :-D
bo napstrykałam 80 :zawstydzona/y:
i Nelka mi tak przy wszystkim pomaga :sorry:
 
hej

ale jestem padnięta okna umyte lśnią czystoscia firaneczki czyste sie susza ach :-)

viki fajny rowerek i dobre jest to ze można skręcac za pomoca rączki do prowadzenia

ten chicco to do niczego sie nie nadaje sprzedała bym go ale to był prezent dla kuby na chrzciny od przyjaciłól kupili go tutaj w sklepie chicco a tam kosztuje 289 zł więc głupio by było go sprzedać
ale musze poszukac tez rowerku tylko troszke tańszego no a może ten zaraz dzień dziecka to kuba cos tam pewnie dostanie na zabawki więc może sie uzbiera
 
reklama
hello!!!!
ja też już padam wszystko prawie zrobione jeszcze dywany wytrzepać i wyszurować:tak::-Dale to już jutro zajęcie dla dziada bo przyjeżdza do południa i w końcu na zakupy ale ja tego nie lubie bo dużo ludzi.....
i teraz poczytam co tam u was:tak:
a burza chyba idzie bo się błyska:szok:
 
Do góry